AccessTr.neT

Tam Versiyon: Müşteriye Göre Satış Detayı Raporlama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Değerli Forum Üyeleri Merhaba.

Geliştirmekte olduğum projemde oluşturduğum Mdetay(Yani müşteri detay) adlı sorgu ile müşterilerin istediğim bilgilerini çağırıyorum. Ancak sorgu sonucu getirdiğim müşterileri göstereceğim formun üstbilgisindeki açılan kutuya göre yani açılan kutuda hangi müşteri varsa o müşterinin bilgileri gelsin istiyorum ancak bunu gerçekleştiremedim nerede hata yapıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Mdetay formuna bakıldığında anlatmak istediğim konu daha kolay anlaşılacaktır şimdiden teşekkür ederim.

İlgili çalışmam Ek'te
sorguya eklediğiniz kriter

[Formlar]![MDetay]![cmb_m_ad]

MDetay isimli formdaki açılan kutunun ismi Açılan_Kutu7
Ozan Hocam onu sonradan değiştirmiştim ben öncesinde cmb_m_ad idi adı acılan kutunun id ye göre denerken kalmış o. O şekilde normal şartlarda yazması gerekiyor ancak süzdüremedim neden olabilir denedinizmi siz?
açılan kutunun güncelleştirme sonrasında olayına aşağıdaki kodu ekleyiniz,

Me.MDetay_alt_formu.Requery
Malesef ozan hocam dediğiniz şekilde istediğim sonucu alamıyorum verdiğiniz bilgiler doğrultusunda düzenlediğim çalışmam Ek'te
Sorunuzdan ne yapmak istediğiniz anlaşılmıyor, örneğinizi inceleyip çözüm bulmaya çalıştım.

İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
Sayfalar: 1 2