AccessTr.neT

Tam Versiyon: Yürüyen bakiye sorgusu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar, ekteki çalışmada ana formda yürüyen bakiye uygulamak istedim fakat forumdaki örnekleri kendime uyarlamada sıkıntı yaşıyorum. Örnekte sonuç doğru fakat geçmiş tarihli bir kayıt girersem bakiye yanlış oluyor. Tarih sırası ile yürüyen bakiye yapmak istiyorum. Yani önemli olan hrkid sırası değil tarih sırası olacak. Sorgularda nerde yanlış yaptım acaba ? yardım ederseniz sevinirim.
Yeni veri girişi yaparak deneyiniz.
Elinize sağlık. Lütfen saygısızlık olarak düşünmeyin fakat, tablomda bakiye sütunu olsun istemiyorum. Sorgularla sorunumu çözme çabasındayım. İlginize tekrar tekrar teşekkürler. Benim ilk gönderdiğim örnekteki sorgu üzerinden yardımcı olurmsunuz.
tablodaki bakiye sütununu sil, alt formdaki güncelleştirme sorgusu çalıştıran kodu sil.
Ozan Bey, bu haliye hareket gören carinin bakiyesini hesaplıyor. Ancak aynı cari ile birden fazla firmamızın alışveriş yapabileceğimizi göz ardı ediyor. Fonksiyona hareketler tablosundaki hrkfirma'yıda ekleyebilirmiyiz. (anaformdaki firmamız kutusu)
tekrar teşekkürler.
İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
Sayfalar: 1 2