AccessTr.neT

Tam Versiyon: İşlemi sona ermiş formu saklamak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Sayın Hocalarım,
Personel programında;
İlişiği kesilmiş personelin;
-Kaydının nasıl muhafaza edebiliriz.
-İleride tekrar işe geri dönme, veya herhangi bir sebepten tekrar işe alınma durumunda eski kaydı tekrar aktif hale nasıl getirebiliriz.
-İlişiği kesilmiş kişiye ait kayıtlarını mevcut çalışanlardan nasıl ayırabiliriz,

Saygılarımla.
İyi çalışmalar.
Merhaba
https://accesstr.net/konu-arsiv-olusturm...ar%C5%9Fiv
bu konuda islenmiş,ayrıca dahada arama yaparsan bulursun.
Sayın hocam,
Örneği incelemek istedim ama 2007 ben 2003 kullanıyorum,2003 masıl çevirebilirim.
Saygılarımla.
ilgili konunun 8. mesajına "Rehberlik-ATOZ_2003.rar " isimli dosya eklenmiştir.
sayın fascioglu,

öncelikle,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu okumanız verimli olacaktır kanısındayım.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

son olarak,
EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMLER:

1) arşivlenecek kayıtların barındırılacağı tbl_PERydk adlı tablo oluşturuldu.

2) tbl_PERSONEL adlı tablonun id alanı SAYI yerine OTOMATİK SAYI olarak değiştirildi.

3) arşivlenen kayıtları görmek ve tekrar geri çağırabilmek için frm_PERydk adlı form oluşturuldu.

4) arşivleme ve arşivden geri alma işlemleri için oluşturulan buton içeriklerinde kontrol hassasiyeti dikkate alınmak sureti ile arşivleme ya da arşivden çağırma hususlarında kayıt silme işlemlerinde uyarı mesajları oluşturuldu.

bilginize.
iyi çalışmalar,saygılar.
sayın Atoz112 hocam,
Emek ve mesainiz için çok teşekkür ederim.Çok güzel olmuş.
Yalnız burada sormak istediğim bir hususlar var;
-Arşive gönderdiğimiz 1 nolu Personeli formundan silerek Arşive gönderiyor,doğal olarak asıl formda
1 nolu sıra yok.
-Çağırırken bu sefer 3 nolu sırayı alıyor yani yeni sıra numarası veriyor.
-Geri çağırdığımızda aynı sıra noyla dönmesi gerekmiyormu.?
-Resim eklemeyi kaldırdınızmı.?
-Ayrıca Kişinin resmini gönderip-çağırma işlemi olmayacakmı.?

Ayrıca,
Yapmış olduğunuz uyarı içinde çok teşekkür ederim,ancak bu çalışmam eski bir çalışma.Yeni bir takım değişiklikler yaptım.Bu nedenle değiştiremedim.
Bundan sonraki çalışmalarımda Uyarınızı dikkate alacağımdam kuşkunuz olmasın.
Saygılarımla
İyi çalışmalar.
Sayfalar: 1 2