AccessTr.neT

Tam Versiyon: Personel Formu Resim Ekleme Hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar merhaba; 

sizlerin yardımıyla düzenlemer yapmaya çalıştığım personel takip sisteminde takıldığım iki nokta var.
Birincisi sistemde pbif formu ilk sekmede resim ekle ve sil butonları aşağıdaki resimde gördüğünüz hatayı veriyor.

Diğer hata da yine aynı formdaGiriş Çıkış sekmesinde Personel Dökümü butonuna basınca grscks_rpr raporunu formdaki personel ıd ye göre filtre ederek açması gerekli. Ama o da hata veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

[Resim: do.php?img=5116]
Sayın akifff,

öncelikle,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu okumanız verimli olacaktır kanısındayım.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

ayrıca,talepte bulunmaya maruz kaldığınız sorunlarınızın her ikisi için de ortak nedeni şu:
Uygulamalarınızı ister danışmak üzere siteye eklemek için konu açmadan önce isterseniz de kendi kendinize çalışmasını incelemeden öncesinde MUTLAKA,DEBUG-COMPILE YAPMAYI UNUTMAYINIZ.böylece,olası bir düzenleme gerekliliği durumunda,önceden müdahale etme imkanı sağlamış olursunuz.çünkü,sorunlarınızın nedeni,DEĞİŞKEN TANIMLAMALARI YAPMADIĞINIZ VE ALAN ADI YA DA DENETİM ADINI HATALI YAZDIĞINIZ İÇİN.

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

NOT:
sorunlara maruz kalınan olay yordamları içerisinde uygun görülen açıklamalar yapılmıştır.bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Çok sağolun hocam, zaten sizin öneriniz ile tablo form ve sorgu adlarını düzelttim ve kısalttım. Bir sonraki aşamada da alan adlarını aynı şekilde düzelteceğim.Teşekkürler.