AccessTr.neT

Tam Versiyon: access veri tabanı kayıtlı veriyi değiştirirken hata
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Çok acil olarak accessten iyi anlayan bir arkadaşa-abiye-hocaya ihtiyacım var konu özel olduğu için ek olarak paylaşamadım sorun şu accesste birbiryle bağlı ve sorguda olan veriyi güncelleyemiyorum lütfen yardım
edermisiniz acil !!

[Resim: do.php?img=5207]
Merhaba
madem özel,özelden gönderin Img-grin
(25/11/2015, 01:06)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]Merhaba
madem özel,özelden gönderin Img-grin
gönderemiyorum işte rica etsem mail adresime mail atarmısınız eki gönderiyim size [email protected]
Sayın emre dy,

Öncelikle,özel bilgilerin açık şekilde paylaşılması,Site Kuralları gereği uygun bulunmamaktadır.

Ayrıca,eğer konunuzda bahsini yaptığınız soruna dair yine Site Kuralları gereği eklenmesi gereken örnek uygulamanız;eğer özel bilgiler içeriyorsa,yapmanız gereken,bu uygulamanızın bir yedeğini çıkartıp içeriğinde farazi gerçek dışı veriler olacak şekilde ve işlemlerin neticelerini görmek adına da 4-5 kayıt barındıracak şekilde hazırlayıp konunuza dahil ettiğiniz takdirde,katılımcı olmak isteyebilecek üyelerin talebiniz ve örnek uygulamanızın niteliği doğrultusunda uygun bilgi ya da örnek paylaşımlarına zemin hazırlamış olursunuz.

talebinizi;ayrıntılı olarak açıklamakla birlikte,olası edindiğiniz hata varsa bu hatanın tam adını yazınız ya da en uygunu ekran görüntüsünü konunuza dahil ediniz.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.