AccessTr.neT

Tam Versiyon: Yazıya çevir
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
https://accesstr.net/konu-access-sayiyi-...virme.html

saygıdeğer hocalarım konu hakkında bişey sormak istiyorum. yukarıdaki linkteki ekte göndermiş olduğum celoyce hocamın yapmış olduğunuz kodu projeme uyguladım gayet düzgün çalışıyor. Tek sorunum "," den sonraki kuruş kısmı 3 basamak olunca onu yukarı yuvarlayıp yazıya çeviriyor.

Örneğin: 792.364,4150 'i YEDİYÜZDOKSANİKİBİN ALTIYÜZOTUZDÖRT TL ve KIRKİKİ KURUŞ olarak çeviriyor. kodda değiştirmem veya dosyalarda değiştirmem gereken bir yer varmı

ilginize teşekkürler

[Resim: do.php?img=5214]
Sayın silka,

Öncelikle,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizin faydalı olacağı kanısındayım.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

Son olarak,
EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak,alternatif olması adına hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
eliniz sağlık çok iyi oldu yalnız raporlamada bu kodu kullandığımda açıldığı zaman getirmiyor. Rapora 1 kere tıklamam gerekiyor. bunu otomatik getirmesi için ne yapmam lazım
ilginize teşekkürler
sayın silka,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;
eklediğim örnek şu an yanımda olmadığı için bakma imkanım yok fakat raporunuzun dahil olduğu örneğinizi ekleyecek olursanız,kendi adıma inşallah inceleme imkanı bulup bilgilendirmeler sağlayabilirim.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
(28/11/2015, 20:40)silka yazdı: [ -> ]Rapora 1 kere tıklamam gerekiyor.

İçerisinde rapor bulunan örneğinizi ekleyiniz.
kusura bakmayın hocalarım hemen ekliyorum
Sayfalar: 1 2