AccessTr.neT

Tam Versiyon: Raporda toplama yapamadım.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Slm 2 saatir uğraşıyorum raporda toplam alamıyorum.Yardım lütfen.....

[Resim: do.php?img=5221]
Sayın ankaram;

Sorununuzu biraz daha açıklayıcı şekilde yazar mısınız.
Örnek resminizde göstermiş olduğunuz 3 verinin toplamını almak istiyorsunuz yoksa her sütunun ayrı ayrı toplamlarını mı almak istiyorsunuz.
Saygılar
İyi çalışmalar.
(30/11/2015, 20:44)emir ustaoğlu yazdı: [ -> ]Sayın ankaram;

Sorununuzu biraz daha açıklayıcı şekilde yazar mısınız.
Örnek resminizde göstermiş olduğunuz 3 verinin  toplamını almak istiyorsunuz yoksa her sütunun ayrı ayrı toplamlarını mı almak istiyorsunuz.
Saygılar
İyi çalışmalar.
Emir kardeşim 3 sütunuda ayrı ayrı toplamını almak istiyorum.Teşekkürler..
İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
(02/12/2015, 11:02)ozanakkaya yazdı: [ -> ]İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.

Teşekkürler iyiki varsınız olmuş kardeşim.Eline ve yüreğine sağlık.Yalnız toplamlar programı açıp kapadıktansonra rapora yansıyor bunun bir çözümü varmıdır....

Buralar sizlerle güzel......
(02/12/2015, 12:05)ankaram yazdı: [ -> ]
(02/12/2015, 11:02)ozanakkaya yazdı: [ -> ]İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.

Teşekkürler iyiki varsınız olmuş kardeşim.Eline ve yüreğine sağlık.Yalnız toplamlar programı açıp kapadıktansonra rapora yansıyor bunun bir çözümü varmıdır....

Buralar sizlerle güzel......

Küçük bir hata var ..Diğer sütun toplamları rapora yansımıyor....Bu konuda bir yardım lütfen...
[Resim: do.php?img=5226]
Ben hangi alanların toplanıp hangi alanların çıkarılacağını bilemem. Eklediğim örnek uygulamada srg_tahsilat isminde sorgu var. Bu sorguyu açıp toplanacak/çıkarılacak alanları eklemeniz gerekiyor.
Sayfalar: 1 2