AccessTr.neT

Tam Versiyon: Mail Şifremi Unuttum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Selam arkadaşlar mail şifremi unuttum giremiyorum normalde otomatik giriyordum ama bilgisayarımı değiştirdim ve şifreyi unuttum bunu nasıl çöze blirim sadece mail adresi ile nasıl bula bilirim şifremi yardımcı olur musunuz
sayın Dartmol,

Alıntı:...mail şifremi unuttum...

ifadenize yönelik olarak,hangi email hesabını kast ediyorsunuz?

her bir hesap için farklı işlemlerin olduğu gerekçesi ile belirtmenizde fayda var.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
(13/12/2015, 19:18)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın Dartmol,

Alıntı:...mail şifremi unuttum...

ifadenize yönelik olarak,hangi email hesabını kast ediyorsunuz?

her bir hesap için farklı işlemlerin olduğu gerekçesi ile belirtmenizde fayda var.

hotmail şifremi
sayın Dartmol,

internet ortamında arama sitelerinde (google) "Hotmail Şifremi Unuttum" ifadesini yazdığınız takdirde;bu durum ile ilgili siteler mevcut.bunlardan herhangi birini seçip bahsi yapılan anlatımlar nezdinde ya da bir diğer görsellik açısından video izleme (youtube) yine bu ifadeyi yazmak sonucu edineceğiniz anlatımlar nezdinde yazılanları tatbik etmeye çalışınız.

anlatımları burada aynı şekilde yazmak yerine,aşağıda bu sitelerden birkaçı yer almaktadır.inceleyiniz ve uygun gördüklerinizi tatbik ediniz.sonuçlarını da yine konunuzda paylaşabilirsiniz.böylece,hangi kaynaktan yararlandığınızı da belirtmiş olursunuz,benzer soruna maruz kalabilecekler adına.

Hotmail Şifremi Unuttum

Hotmail Şifremi Unuttum

Hotmail Şifremi Unuttum

aslında hotmail şifrem le ilgili değil sadece özel bi sebepten birinin e posta şifresini öğrenmem gerek
Burada illegal hiçbir iş yapılmaz. Hotmail şifrenizi unuttuysanız hotmail ile iletişime geçin.
Sayfalar: 1 2