AccessTr.neT

Tam Versiyon: Raporda veri getirme sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
ekli listedeki programı site üzerinden aldığım bir örnekten düzelterek yaptım ama raporlamada sorun yaşıyorum  rapor içeriğini dolduramıyorum, her rapora formda belirttiğim kadar kaydın yazılmasını istiyorum, birde üstadlar tarafından kontrol edilerek personeli forma girdiğimde o ay içerisinde kaç göreve çıkmış karşısına açacağım metin kutusuna otomatik yazacak bir kod varmı teşekürler
tazminat hareket  isimli tabloya "gkayitno" adında alan ekledim.  
Formda bulunan alt formun Alt form/üst form bağla özelliğini kimlik-gkayitno olarak değiştirdim.

Sorgudaki hatalı ilişkilendirmeyi düzelttim.

Diğer sorunuz için yeni konu açınız. Ayrıca örneğinize veri girerken 11.11.1111 şeklinde veri girmeyiniz. 
(04/01/2016, 07:54)ozanakkaya yazdı: [ -> ]tazminat hareket  isimli tabloya "gkayitno" adında alan ekledim.  
Formda bulunan alt formun Alt form/üst form bağla özelliğini kimlik-gkayitno olarak değiştirdim.

Sorgudaki hatalı ilişkilendirmeyi düzelttim.

Diğer sorunuz için yeni konu açınız. Ayrıca örneğinize veri girerken 11.11.1111 şeklinde veri girmeyiniz. 
teşekürler üstadım ancak şöyle bir sorunum var raporda mesela (6) numaralı gkayitno  içerisinde bulunan 7 kaydı tek sayfada aynı şekilde (7) numaralı kayıtta bulunan 3 kaydı başka bir tek sayfada görmek istiyorum ama olmuyor hepsini aynı sayfada gösteriyor yardımcı olurmusun teşekürler 
(04/01/2016, 19:43)paseidon19 yazdı: [ -> ]teşekürler üstadım ancak şöyle bir sorunum var raporda mesela (6) numaralı gkayitno  içerisinde bulunan 7 kaydı tek sayfada aynı şekilde (7) numaralı kayıtta bulunan 3 kaydı başka bir tek sayfada görmek istiyorum ama olmuyor hepsini aynı sayfada gösteriyor yardımcı olurmusun teşekürler 

Açıklamanız ve örnek uygulamanız eksik olduğu için malesef birşey anlayamadım. Örnek uygulamanızı ekleyerek yeni konu açınız.