AccessTr.neT

Tam Versiyon: DLookup ile başka alandan veri getirmek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

ürün koduna bağlı olarak bmetre, beklenen_bobin_ağırlığı,iplik_denye ve max_hız verilerini otomatik getirmek istedim 
ek olarak bitiş saatini bir sonraki formun açılış saatini baz almasını ve formdaki verilerin kaydedildikten sonra değiştirilememesini sağlaya çalıştım ama bir çok örnek incelememe rağmen başarılı olamadım.

Dlookup yada başka bir yöntem de olabilir.

yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
Emeğinize sağlık.
Merhaba,

Eklediğin Dosyaya ait giriş şifreside verseydin, yardımcı olabilirdik.

Selamlar
Merhaba,

Kullanıcı adı Admin Şifre 123

Çok teşekkürler
Sayın mehmet8x,

Öncelikle,aşağıda bağlantısı yazılı konuda yer alan hususları tekrar incelemeniz yerinde olacaktır kanısındayım.çünkü;bu yapılandırma ve düzenlemeleri uygulamadığınız takdirde,ileride bu durumlardan kaynaklı sorunlara maruz kalmanız muhtemel görünmektedir.bu,sadece bir tavsiyedir.tercih ve takdir sizindir elbet.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

Ayrıca,taleplerde bulunurken lütfen,talepleriniz ne üzerine ise;hangi form veya tablo ya da nesnelerden veyahut da hangi olay yordamlarından bahsettiğiniz net şekilde ifade ederek belirtmeye gayret gösteriniz ki,katılımcılar tarafından her bir nesneye bakılmak durumu ve zaman kayıpları olmasın.teşekkürler.

Talebinize yönelik olarak;

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Merhaba,

İlgi destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla
Merhaba,

çalışmayı shift enter ile açıp inceledim. fakat çift tıklama ile açamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Saygılarımla
Sayfalar: 1 2