AccessTr.neT

Tam Versiyon: Başka bir tabloya kaydetme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Sayın hocalarım,
ekli çalışmamda FRM_SICAKSU formumda dönemi girdikten sonra (ŞUBAT 2016) ilk ve son endeksleri girdikten sonra TBLSICAKSU tablosundaki ILK ve SON endeksleri DAIRENO ya göre kayıt ettirmek istiyorum.

Saygılarımla,

sayın yenginoglu,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;

öncelikle,eklediğiniz örnek uygulamayı üst sürüm olması nedeni ile inceleme imkanım söz konusu olmamaktadır,kendi adıma.fakat,ilk etapta bir bilgilendirmede bulunmuş olmak için,şu açıklamanın yapılması uygun görülmüştür.

site arama sayfasında (çift tırnak içerisinde yazmak sureti ile) "tablodan tabloya" ya da "başka tabloya" ifadelerini aratmak sureti ile edinebileceğiniz çeşitli içerikteki konularda yer alan bilgileri ve örnekleri inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Hocam ek çalışmayı güncelledim 2002-2003 formatında kaydettim

kayıt ekleme olmadığı için ubdate ile olması gerekiyor herhalde ama konutu tam oluşturamadım.

Saygılarımla,
sayın yenginoglu,

eklediğiniz son örnek uygulamada,incelendiğinde;

Alıntı:...TBLSICAKSU tablosundaki ILK ve SON endeksleri DAIRENO ya göre kayıt ettirmek istiyorum...

ifadenizde bahsi geçen TBLSICAKSU adlı tablo mevcut değildir.

lütfen,ilgili tablonun dahil edildiği yeni örneğinizi konunuza ekleyiniz.

Hocam 3 nolu mesajıma tekrar ekledim.
sayın yenginoglu,

elbette ki,harici katılımcılar tarafından alternatif çalışmalar olacaktır.kendi adıma ve katılımcı olmak adına,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

Sayfalar: 1 2