AccessTr.neT

Tam Versiyon: Listede Harfe, Rakama Göre Veri Bulma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Eklediğim Gelir-Gider programında Gelir ve Gider Formundaki liste kutularında harfe veya rakama göre arama yaparak Liste Kutusunda bulmak istiyorum. Formda örneklerden faydalanarak yapmaya çalıştım. Çok uğraştım yapamadım. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Gelir formunu inceleyiniz. Denemek istedim ama bende 64. bit sorunu oluştu, PtrSafe ile uğraşmak istemedim..Sorun olduğunu düşünmüyorum.
Hocam listede bulmuyor. Metin kutusuna harfleri veya rakamları yazdığım zaman hiç bir işlem yapmıyor.
Projenize baktım. bir çok yönü ile kilitlemişsiniz. açmak için uğraşmadım. kod bölümüne ve formlara baktığımda. bir projeden bir form eklemişsiniz, aynı zamanda o eklediğiniz formun değiştiği kodunu direkt projenize kopyalamışsınız. projenizde olmayan alan adları olduğunu gördüm. fazla uğraşmadığınızı. tam tersine bir form ekleyip, diğer buldupunuz projeden bir iki kod kopyala yapıştır yaptığınızı gördüm. projenizi kapattım.
Eki güncelledim..Ptrsafe ekleyerek denedim....listede süzme yapıyor.
Çok teşekkürler Hocam Ellerinize sağlık. Hocam sorunumu çözdüğü için konuyu taşıyabilirsiniz saygılar.