AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açılan Kutu Güncellemenin Seçili Hale Gelmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba,

Araç zimmetleri ile yapmış olduğum çalışmamda, aracın en son yapılan zimmetini açılan kutu kaynağını güncelleyerek getirebildim ancak açılan kutuda eski veriler seçili halde duruyor. El ile tekrar seçilmesi gerekiyor. Bunun direkt olarak seçili olarak gözükmesini nasıl sağlayabilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.
Mehmet.
Sen eskilerin gozukmesini istemiyorsun anladığım kadarıyla o zaman istedigin tablonun sorgu tasarimini olustur ve istedigin ozelliklerin gozukmesi icin isaretle > date yaz ve bugun ve bugunden sonrakileri getirir sorgu tablosunda sana
(04/04/2016, 09:08)Emine Çalık yazdı: [ -> ]Sen eskilerin gozukmesini istemiyorsun anladığım kadarıyla o zaman istedigin tablonun sorgu tasarimini olustur ve istedigin ozelliklerin gozukmesi icin isaretle > date yaz ve bugun ve bugunden sonrakileri getirir sorgu tablosunda sana

Merhaba,

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, ancak ne yapmam gerektiğini tam olarak anlayamadım biraz daha açabilir misiniz?
sayın MEHMET_T,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;
katılımcılar adına daha net anlaşılabilmesi ve buna göre daha geçerli çözüm önerilerinin yapılabilmesi için lütfen daha açıklayıcı olmaya gayret ediniz.(hangi formda hangi denetime göre işlemlerin yapılması kast edilmiştir.)

Alıntı:...en son yapılan zimmetini açılan kutu kaynağını güncelleyerek getirebildim ancak açılan kutuda eski veriler seçili halde duruyor...

ifadenize yönelik olarak;
hangi açılan kutuyu kast ediyorsunuz ve eski verilerden kast ettiğiniz nedir?

Alıntı:...El ile tekrar seçilmesi gerekiyor...

seçilen nedir ve ne olması gerekiyor?

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
(04/04/2016, 11:22)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın MEHMET_T,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;
katılımcılar adına daha net anlaşılabilmesi ve buna göre daha geçerli çözüm önerilerinin yapılabilmesi için lütfen daha açıklayıcı olmaya gayret ediniz.(hangi formda hangi denetime göre işlemlerin yapılması kast edilmiştir.)

Alıntı:...en son yapılan zimmetini açılan kutu kaynağını güncelleyerek getirebildim ancak açılan kutuda eski veriler seçili halde duruyor...

hangi açılan kutuyu kast ediyorsunuz ve eski verilerden kast ettiğiniz nedir?

Alıntı:...El ile tekrar seçilmesi gerekiyor...

seçilen nedir ve ne olması gerekiyor?

sayın MEHMET_T,

mesajınızda herhangi bir ifade yer almamaktadır fakat yeri gelmişken bu vesile ile belirtmekte fayda var;
lütfen,katılımcılar tarafından konunuzda eğer bir açıklama veya bir anlatım söz konusu ise bu açıklamalar üzerinden yeni bir mesaj yazacak olursanız,

bütün mesajı olduğu gibi değil de sadece gerekli kısımlarını (1-2 satırlık kısmı da olabilir) alıntı olarak belirleyip bu hali ile yeni mesajınıza dahil etmeye özen gösteriniz.teşekkürler.

Sayfalar: 1 2 3