AccessTr.neT

Tam Versiyon: Veri Tabanı Varsayılan Değer
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Herkese iyi geceler,

Ben haftalık personel çalışma programı yapmaktayım. Veri Tabanında Hafta isimli bir başlık açtım Varsayılan değerini 01.04.2016 yaptım. 10 personel yazdığım zaman Hafta başlığının içine yazdığım 01.04.2016 tarihi Personel isimlerinin yanına gelmektedir. 
       Çözemediğim konu; ikinci hafta çalışma çizelgesi için Hafta isimli başlığa tekrar veri tabanından özellikler bölümünde Varsayılan değeri 08.04.2016 yapmam gerekiyor. Veri tabanındaki Hafta başlığının içindeki varsayılan değeri veri tabanını açmadan form üzerinden bir text box veya başka bir şeyle değiştirmem mümkün müdür acaba.

Accesstr form sitesinde arattım fakat form üzerinde açılan text box'ın varsayılan değeri değiştirilebiliyor olduğunu gördüm. Veri Tabanındaki açtığım başlığın  (Hafta) varsayılan değeri değiştirmek istiyorum. 

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar.

Merhaba,
Çözüm olabilecek birkaç ekleme yapılabilir. Ancak uygulamanızı ekleyebilirseniz daha kesin çözüm bulunabilir veya farklı bir yöntem önerilebilir.
Sayın firtina. Örnek uygulamanızı ekleyiniz.
İyi geceler,
   Konu ile ilgili olarak farklı bir yol ile çözüm buldum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Formdan bir text box ekleyerek tablodaki değerlerideğiştirdim. 

Herkese iyi çalışmalar