AccessTr.neT

Tam Versiyon: Fiyat simgesi ve ürüne resim ekleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba
Ekteki tabloda Price bölümünü nasıl USD olacak hale getirebilriim? Şuan değer girdiğimde TL alıyor. 
Image alanında tabloda gözat tuşu ile resim eklemek istiyorum.

Teşekkürler
Sayın Özmenler,

Alıntı:Ekteki tabloda Price bölümünü nasıl USD olacak hale getirebilriim? Şuan değer girdiğimde TL alıyor. 

talebinize yönelik olarak;
EĞER TÜMDEN TL SİMGESİNİ DOLAR SİMGESİ İLE DEĞİŞTİRMEK istiyorsanız:

BAŞLAT-DENETİM MASASI-BÖLGE VE DİL SEÇENEKLERİ kısmında açılan penceredeki BÖLGESEL SEÇENEKLER sekmesinde yer alan ÖZELLEŞTİR butonuna basınız ve diğer açılacak olan penceredeki PARA BİRİMİ sekmesine geçiniz.PARA BİRİMİ SİMGESİ etiketli Açılan Kutu’dan DOLAR ($) işaretini seçiniz.tüm pencereleri kapatınız.

EĞER SADECE PRICE DENETİMİNE PARASAL DEĞER YAZIP DOLAR SİMGESİ İLE GÖSTERMEK istiyorsanız:

PRODUCTS adlı tabloyu Tasarım olarak açınız ve ÖZELLİKLER - GENEL - BİÇİM sekmesine $#,000\.00 ifadesini yazınız.aynı ifadeyi formdaki denetiminine de uygulayınız.

Alıntı:Image alanında tabloda gözat tuşu ile resim eklemek istiyorum.

İfadenize yönelik olarak da,Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte aynı konu içerisinde birkaç soru sormayınız ve her bir talebiniz için yeni konu açınız,örnek uygulama eklemek sureti ile.
Kaldı ki,site arama sayfasında bu talebinize uygun konular mevcut.inceleyiniz.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Tamam. istediğim gibi oldu teşekkür ederim.
sayın Özmenler,

bir önceki mesajda belirtildiği üzere

Alıntı:Image alanında tabloda gözat tuşu ile resim eklemek istiyorum.

talebiniz için yeni konu açınız lütfen.

bu konunuz konu başlığı itibarı ile Cevaplanmış Sorular kategorisi'ne taşınmıştır.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
yeni konu açtım onunla da ilgili.