AccessTr.neT

Tam Versiyon: Müşteri Görüşmeleri Takip
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,

Ben müşteri bilgilerimi girebildiğim.
Bu müşterilerle yaptığım görüşmeler sonrasında, görüşme tarihi başta olmak üzere müşteri ihtiyacına yönelik bilgileri de girebildiğim bir program yapmak istiyorum.
Burada bir müşteri ile birden fazla görüşme yapılacağı için müşteriyi seçtiğimde o müşteri ile yapılan tüm görüşmeleri tarihlerine göre listelemesini, ayrıca her görüşme tarihinde girilen açıklamaların da bu tarihlerle birlikte gelmesini istiyorum.
İlk kez Access kullanıyorum.
Bununla ilgili çalışmalara başladığım dosyayı da ekliyorum.
Yukarıda sıraladıklarımı yapabilir miyim?
Biraz bilgi vermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.
sayın SONERSORGUC,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;
eklediğiniz örnek uygulama incelendiğinde,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizi tavsiye etmek uygun olacak kanısındayım,hazır henüz daha yeni başlangıcındayken uygulamanızı tasarlama aşamasında.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

son olarak;
lütfen örnek uygulama eklerken,gerçek dışı uydurma kişi bilgileri ve sonuçları görebilmek adına da birkaç kayıt olacak halde konunuza eklemeye özen gösteriniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
(11/05/2016, 20:04)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın SONERSORGUC,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;
eklediğiniz örnek uygulama incelendiğinde,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizi tavsiye etmek uygun olacak kanısındayım,hazır henüz daha yeni başlangıcındayken uygulamanızı tasarlama aşamasında.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

son olarak;
lütfen örnek uygulama eklerken,gerçek dışı uydurma kişi bilgileri ve sonuçları görebilmek adına da birkaç kayıt olacak halde konunuza eklemeye özen gösteriniz.

Merhaba,

Yanıtınız için teşekkür ederim. 
Okumamı tavsiye ettiğiniz yazıyı da çok ayrıntılı olmasa da inceledim.
Ancak siz cevap yazana kadar ben çalışmalarıma devam etmiştim.
Şimdi çalışmanın son halini ekte gönderiyorum.
Söylediğiniz gibi kayıtları da girdim.
Özellikle görüşmeler tablosunda olmasını istediğim şeyleri yapamadığımı gördüm.
Tire OSB ve Gümüşdoğa firmalarında 2 farklı tarihte  yapılan 2 farklı görüşme girdim.
Benim istediğim firma adı seçildiğinde kaç tarihte kaç görüşme yapıldıysa bunların listelenmesi.
Devamında da bu görüşmeleri bir rapor olarak yöneticilerime sunabilmek.
Şimdilik çalışmaya devam etmeyeceğim sizden yanıt gelene dek.
Yazarak istediğimi anlatamadıysam telefon numaramı da verebilirim.
Benim için önemli bir çalışma belki sizler için çok kolay olabilir ama inanın benim için son derece zor görünüyor Img-grin
Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
Kolay Gelsin.
sayın SONERSORGUC,

Alıntı:lütfen örnek uygulama eklerken,gerçek dışı uydurma kişi bilgileri ve sonuçları görebilmek adına da birkaç kayıt olacak halde konunuza eklemeye özen gösteriniz.

bir önceki mesajda da belirtildiği üzere,eklediğiniz örnek içeriğinde gerçek kişi bilgileri olması nedeni ile eklediğiniz örnek geçici olarak konunuzdan kaldırılmıştır.

lütfen,içeriğindeki bilgileri farazi gerçek dışı uydurma hali ile (adres,telefon,email bilgileri gerekli değildir.bunlar ya uydurma olmalı ya da boş kalsın) yeniden düzenleyerek tekrar ekleyiniz.

(12/05/2016, 11:42)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın SONERSORGUC,

Alıntı:lütfen örnek uygulama eklerken,gerçek dışı uydurma kişi bilgileri ve sonuçları görebilmek adına da birkaç kayıt olacak halde konunuza eklemeye özen gösteriniz.

bir önceki mesajda da belirtildiği üzere,eklediğiniz örnek içeriğinde gerçek kişi bilgileri olması nedeni ile eklediğiniz örnek geçici olarak konunuzdan kaldırılmıştır.

lütfen,içeriğindeki bilgileri farazi gerçek dışı uydurma hali ile (adres,telefon,email bilgileri gerekli değildir.bunlar ya uydurma olmalı ya da boş kalsın) yeniden düzenleyerek tekrar ekleyiniz.

Kusura Bakmayın

Düzeltmeler ile yeniden ekledim.

Kolay Gelsin.
sayın SONERSORGUC,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

NOT
siz yeni çalışmayı eklemeden öncesinde bir önceki örnek üzerinden bir çalışma hazırlıyordum.içeriğindeki kişi bilgileri değiştirilerek hazırlanmıştır.

Sayfalar: 1 2