AccessTr.neT

Tam Versiyon: Projemdeki olması gerekenler hatalarım, düzenlemeler yapar mısınız ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar ödevim final ödevi kontrol edermisiniz tabloları,sorguları ve raporu. Düzenleme yapabilecek iyi birisi var mı ? 

Konum Araba Kiralama
sayın erdikaaya18,

eklediğiniz uygulama içeriğinde kişi bilgileri (T.C.No,Adres,Telefon...) olması nedeni ile gerçici olarak onaylanmamıştır.

lütfen,bu kişi bilgilerini gerçek dışı farazi (uydurma) olacak şekilde düzenleyip yeniden ekleyiniz.

teşekkürler.

son olarak;
KONU

"Serbest Bölge" kategorisi içerisinde açılmış olması nedeni ile
içeriği dolayısı ile

"Access Soruları ve Cevapları" kategorisi'ne taşınmıştır.

bilginize.
(21/05/2016, 22:52)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın erdikaaya18,

eklediğiniz uygulama içeriğinde kişi bilgileri (T.C.No,Adres,Telefon...) olması nedeni ile gerçici olarak onaylanmamıştır.

lütfen,bu kişi bilgilerini gerçek dışı farazi (uydurma) olacak şekilde düzenleyip yeniden ekleyiniz.

teşekkürler.

son olarak;
KONU

"Serbest Bölge" kategorisi içerisinde açılmış olması nedeni ile
içeriği dolayısı ile

"Access Soruları ve Cevapları" kategorisi'ne taşınmıştır.

bilginize.

Ben sadece Access dosyamı atsam düzenleyebilirmisiniz ? Tablolar, formlar, sorgular ve raporları felan. İlişkilerimide kontrol edermisin? Lüfen
sayın erdikaaya18,

bir önceki mesajda

Alıntı:eklediğiniz uygulama içeriğinde kişi bilgileri (T.C.No,Adres,Telefon...) olması nedeni ile gerçici olarak onaylanmamıştır.

lütfen,bu kişi bilgilerini gerçek dışı farazi olacak şekilde düzenleyip yeniden ekleyiniz.

yapılan açıklamada belirtildiği üzere,yapmanız gereken ya da sizden talep edilen SADECE,

uygulamanızdaki Müşteri tablosunda bulunan gerçek bilgiler olduğu görülen T.C.No,Adres,Telefon... alanlarındaki bilgilerin içeriklerinde farazi gerçek dışı uydurma bilgiler ile değiştirmeniz ve bu hali kaydettikten sonra uygulamanızı yeni mesajınız ile birlikte konunuza dahil etmenizdir.

son olarak;
hazırladığınız uygulama hakkındaki yorum ve düzeltme yardım talebinize dair de,katılımda bulunmak isteyebilecekler tarafından uygun görülebilecek bilgilendirme ya da paylaşımları edinmeniz muhtemeldir.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Uygulamamı tekrar paylaştım. Arkadaşlar düzenleme yapabilecek biri varmı? Tablolar,sorgular,formlar,raporlar ve ilişkiler hakkında. Teşekkür ederim
Arkadaşlar Final ödevim salı ya da çarşamba teslim edeceğim, içinde sorgular,tablolar,formlar ve ilişkilerde düzenleme yapabilecek arkadaşları bekliyorum. Bir de anasayfa ve formlar için araba kiralama ile ilgili güzel bir arka plan koyarsanız sevinirim formun altında güzel duracak, ve göze hoş gelen.

Umarım yardımcı olursunuz ! Teşekkürler
Sayfalar: 1 2