AccessTr.neT

Tam Versiyon: access Formu Tam ekran yapma yardım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Yardımlarına baktım DoCmd.Maximize kodunu yazın demişsiniz ama olmuyor yardımcı olabilecek varmı tam ekran nasıl olucak
Sayın Akgül,

Alıntı:Yardımlarına baktım DoCmd.Maximize kodunu yazın demişsiniz

ifadenize yönelik olarak;
Hangi konudaki açıklamalar üzerinden hangi mesaj sahibine dair yazdığınız bilinmemek ile birlikte,lütfen,Site Kuralları gereği konularınızda talebinizi ya da sorununuzu dile getirirken daha net ve anlaşılabilir ve herhangi bir soru işaretine mahal vermeyecek şekilde yazmanız daha yerinde ve verimli olacaktır.

Resimli Liste Yapma

Yukarıca bağlantısı yazılı bir diğer konunuzda da belirtildiği üzere,lütfen Site Kuralları gereği her bir konunuzdaki talebinize göre içeriği barındıran haldeki örneğinizi eklemeyi ihmal etmeyiniz.bu hatırlatmalara sürekli maruz kalmak durumunda bulunmamaya gayret ediniz.teşekkürler.

Son olarak;

DoCmd.Maximize

Kod satırını ilgili formun AÇILDIĞINDA olay yordamı içerisine yazdığınız takdirde, formunuz,tam ekran açılacaktır.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
(31/07/2016, 19:27)atoz112 yazdı: [ -> ]Sayın Akgül,

Alıntı:Yardımlarına baktım DoCmd.Maximize kodunu yazın demişsiniz

ifadenize yönelik olarak;
Hangi konudaki açıklamalar üzerinden hangi mesaj sahibine dair yazdığınız bilinmemek ile birlikte,lütfen,Site Kuralları gereği konularınızda talebinizi ya da sorununuzu dile getirirken daha net ve anlaşılabilir ve herhangi bir soru işaretine mahal vermeyecek şekilde yazmanız daha yerinde ve verimli olacaktır.

Resimli Liste Yapma

Yukarıca bağlantısı yazılı bir diğer konunuzda da belirtildiği üzere,lütfen Site Kuralları gereği her bir konunuzdaki talebinize göre içeriği barındıran haldeki örneğinizi eklemeyi ihmal etmeyiniz.bu hatırlatmalara sürekli maruz kalmak durumunda bulunmamaya gayret ediniz.teşekkürler.

Son olarak;

DoCmd.Maximize

Kod satırını ilgili formun AÇILDIĞINDA olay yordamı içerisine yazdığınız takdirde, formunuz,tam ekran açılacaktır.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
dediğiniz şekilde yaptığımda hata veriyor
Örnek uygulamanızı ekleyiniz.
(31/07/2016, 19:34)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Örnek uygulamanızı ekleyiniz.

bu şekilde hata veriyor
Bu örnek uygulama değil. Site Kurallarını inceleyiniz. Sorularınızı Site Kurallarına uygun olarak sorunuz. Sürekli ihlal edip uyarı puanı almayınız. 

Ortada hatalı kod yok. Sadece hatanın resmi var. Hatanın sebebini nasıl bulacağız.
Sayfalar: 1 2