AccessTr.neT

Tam Versiyon: kasalar arası transferde bakiye hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şimdi şöyle bir sorunum var
Öncelikle sadece nakit akışını tutmak istiyorum.
Akşam marketteki elaman bana kasadaki nakit parayı getiriyor. Atıyorum 1500 lira.
Ben bu 1500ü önce  market kasasının nakit girişine isşliyorum.
Sonra ofis kasasına 1500 ü transfer ediyorum.
Market kasa bakiye sıfır kalıyor.
Sonra OFİS kasasından 250 lira(metal ve kağıt bozukluk) market kasasına transfer(her akşam yada sabah gitmeden diğer elemana veriyorum) ediyorum ve bunu her gün yapmalıyım.
Bir günlük MARKET kasasının bakiyesine baktığımda 250 görünüyor ki böyle olmalı zaten.
Ancak 2.,3.,4., gün bakiyeye baktığımda 250,500,750 diyerek artıyor bir yerde bir mantık hatası yapıyorum Fur  ama nerde Hakem
(11/08/2016, 18:47)Yunus Bozkurt yazdı: [ -> ]Ancak 2.,3.,4., gün bakiyeye baktığımda 250,500,750 diyerek artıyor bir yerde bir mantık hatası yapıyorum Fur  ama nerde Hakem

Nereden bakıyorsunuz acaba, ben form ve raporlarda göremedim de.
(12/08/2016, 01:23)ozanakkaya yazdı: [ -> ]
(11/08/2016, 18:47)Yunus Bozkurt yazdı: [ -> ]Ancak 2.,3.,4., gün bakiyeye baktığımda 250,500,750 diyerek artıyor bir yerde bir mantık hatası yapıyorum Fur  ama nerde Hakem

Nereden bakıyorsunuz acaba, ben form ve raporlarda göremedim de. 

Market_kar_Zarar sorgusunda 350 yada sıfır kalmalı(günlük elemana verdiğim para 350)
dosyayı güncelledim
Projeyi şimdilik erteledim bitirdiğimde(formlar ve raporlar) tekrar aynı sorun için göndereceğim konu kapatılabilir.
sayın Bozkurt,

gerek talebiniz ve gerekse de hazırlamaya çalıştığınız örnek uygulamanızın yeniden yapılanması tamamlandığında tekrar YENİ KONU açmak sureti ile sorununuza / talebinize çözüm arayışında bulunma isteğiniz üzerine,konunuz;Cevaplanmış Sorular Kategorisi'ne taşınmıştır.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.