AccessTr.neT

Tam Versiyon: Raporlarda Gün Adlarını Sıralı Göstermek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar merhaba,

Yapmaya çalıştığım programda raporlar kısmında bir sorunum var.

rpr_HocaDersProgramı isimli raporda günleri sıralı olarak göstermek istiyorum ama alfabetik olarak ya artan ya da azalan şeklinde gösteriyor. Örnekte de görüleceği üzere Cuma günü Pazartesinden önce geliyor (C harfi P den önce geldiği için). Ben haftanın günleri şeklinde sıralı olarak göstermek istiyorum. Yani; pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma şeklinde.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
sayın elmariachi,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

son olarak;
Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte,

Alıntı:e) Örnek uygulamanızın adını veya rar/zip adını “örnek”, “deneme”, “yeni klasör”, “soru” vs. isimlerle göndermeyiniz, kullanıcı adınızı ve/veya kısa başlık giriniz.

lütfen,ekleyeceğiniz örnek uygulamalarınızı tanımlarken,hangi soruna dair ise o duruma uygun kısa tanımlamalarda bulunmaya özen gösteriniz.teşekkürler.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Uyarılarınızı dikkate alacağım, yardımınız için çok teşekkür ederim, tam istediğim gibi olmuş.

İyi günler dilerim.