AccessTr.neT

Tam Versiyon: Kritere göre açılış formu belirleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şimdi şöyle bir şey yapmak istiyorum.
3 tip kullanıcım ve 3 tip giriş formum var Müdür, Şef ve Operatör .
Bir form yapsam kullanıcı tipini seç diye bu formda(bu form sadece bir kere çalışacak) seçtiğim yönetici tipine göre açılış formu değişse.
Mümkün mü? Böyle bir örnek var mı acaba?
Sayın Yunus Bozkurt, sorularınıza örnek uygulama eklemezseniz yanıt alma süreniz uzar. 

Uygulamada şifreli giriş formu var mı? Kullanıcıların bilgilerinin kaydedildiği tablo var mı?
Daha örnek hazırlamadım. kullanıcı tablosu yapacağım bu tabloda bir kullanıcımodu alanı olacak .kullanıcı moduna göre form açılacak isterseniz bir örnek hazırlayım hemen
(08/09/2016, 20:13)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Sayın Yunus Bozkurt, sorularınıza örnek uygulama eklemezseniz yanıt alma süreniz uzar. 

Uygulamada şifreli giriş formu var mı? Kullanıcıların bilgilerinin kaydedildiği tablo var mı?

Örnek ekledim
Konu ile ilgili hazırlanmış basit örnek ektedir.

Giriş formunun şifre kontrol olayı ile ilgili örneklerden yararlanabilirsiniz.

Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem
(08/09/2016, 23:32)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Konu ile ilgili hazırlanmış basit örnek ektedir.

Giriş formunun şifre kontrol olayı ile ilgili örneklerden yararlanabilirsiniz.

Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem

+rep teşekkürler kısa ama öz