AccessTr.neT

Tam Versiyon: Kullanıcı girişi, yetki verme.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Selam. 
Ben MS.Access-de yeniyim ve bir proje hazırlıyorum. Bu projede Kullanıcı girişi ve kullanıcılara yetki vermek istiyorum .  Sitede  örnekler var ama açılmıyor bende, hata veriyor (Bu hatanı veriyor)

Mesela:
admin - tüm işlemleri yapa bilsin)
user -   tasarm, düzen değiştirme gibi işlemler dışında kalan tüm işlemleri yapa bilir
guest -programdaki tüm verileri yalnız görüntüleye bilsin. silme,yazma gibi işlemleri yapamasın.

Program örnegi bu :
Yüklendiğindeki hatayı giderdim fakat kullanıcı girişi kısmında birçok hata var. Vakit buldukça yardımcı olmaya çalışırım
sayın Talibov,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Sayın Talibov,

Sadece bilgilendirme olması adına;
Eklediğiniz resim dosyası,erişim engeli uyarısı vermektedir.

konunuza resim eklemek için,gerek YENİ KONU eklerken ve gerekse de konunuzu düzenleme işleminde,aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere RESİM EKLE butonuna tıklamak sureti ile yönlendirmeleri takip ederek resim ekleyebilirsiniz.

1) RESİM YÜKLE butonunu tıklayınız.

[Resim: do.php?imgf=147489710287921.jpg]

2) Önce GÖZAT ve sonra resmi seçip DOSYA YÜKLE butonlarına basınız.

[Resim: do.php?imgf=147489710293252.jpg]

3) RESİM BAĞLANTI satırını seçip KOPYALA - YAPIŞTIR ile mesajınızın içerisine dahil ediniz.

[Resim: do.php?imgf=147489710298533.jpg]

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
(26/09/2016, 14:33)okumas yazdı: [ -> ]Yüklendiğindeki hatayı giderdim fakat kullanıcı girişi kısmında birçok hata var. Vakit buldukça yardımcı olmaya çalışırım

Yorumunuz için Teşekkür ediyorum . Ama Kullanıcı girişi paneli sorunsuz çalışıyor. 
Hangi hatalar ola bilir. Merak etdim. Bu işde 1 az Acemiyim . Ama o panel sorunsuz çalıyor.
Göndərdiyiniz proje ise bende açılmadı, yukarıda belirtdiyim hata oldu.
(26/09/2016, 16:03)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın Talibov,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum. 

Bir kaç deyişiklik yaptım , Kullanıcılara göre Paneli aktivleşdirib, kapatdım.  Bunlar şimdilik işimi görür. 

ama ileride lazım olursa aynı panele iki kullanıcı girerse nasıl olacağını tam bilemiyorum . Ama basic kodlarda kısıtlamalar ede bileceyimi düşünoyorum.

Hazırlanmış son örneyi yerleşdiriyorum.

Admin: Tale (şifre:1)
User: user (şifre:2)
Sayfalar: 1 2