AccessTr.neT

Tam Versiyon: İlişkilendirmede hata
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Genel Bir tablom var buradan sorgular oluşturdum.daha sonra bunları bir form (Föy-Föy) ilişkilendirdim bu güne kadar ilişkilendirme yaptığım ilişkilendirmelerde  alt formda satır başların tamamı geliyordu ama şimdi hangi satır başlığı ile ilişkilendirdimse o başlık gelmiyor örnekte olduğu gibi föy-föy formunda eskiden yaptığım anlaşma ve teb formuda tamamı var yeni ekledğim ssk formunda yok (Föy No) saygılar
sayın İcra,

Alıntı:yeni ekledğim ssk formunda yok (Föy No) 

ifadenize yönelik olarak;

Föy-Föy adlı formun içerisindeki TabCtl22 adlı sekmenin SSK sekmesindeki (bu arada,bu sekmenin adı işaretler ile dolu.bunun yerine ya bu sayfayı silip yeni bir sayfa oluşturunuz ya da bu sayfanın adını değiştiriniz) KAYIT KAYNAĞI satırını Föy-SSK adlı sorgunun oluşturduğu  Föy-SSK adlı alt formun kendisi sol taraftaki nesneler listesinde mevcut olmadığı görülmektedir.bu alt form olmadığı için de,ana formu açtığınızda görselini elde etmek söz konusu olmamaktadır.

bu alt formun da dahil olduğu örneğinizi tekrar ekleyiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
teşekkür ederim sorun anlaşıdı sorgunun formunu yapıp alt forma onu eklemem gerekiyormuş ben ise form yapmakla uğraşmayıp sadece sorguyu eklemişti. ilginize tekrar teşekkar ederim
sayın İcra,

olumlu ifadeniz neticesinde,

KONU;

Cevaplanmış Sorular Kategorisi'ne taşınmıştır.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.