AccessTr.neT

Tam Versiyon: ay döngüsünde veri aktarmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Değerli arkadaşlar formda yeniyim aramalar kısmında soruma cevap bulamadığım için sıkıntımı buraya yazacağım.
Üyelerin ödentilerini takip edeceğim bir şey yaptım ama ödentileri aylık olarak güncelleyecek bir yöntem bulamadım. Daha açık olarak belirlediğim sütuna başka bir sütunda bulunan ödenti miktarının yeni aya girildiğinde aktarılmasını istiyorum.
sayın Özdoğan,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;
sadece talebiniz ile ilgili değil,Sitemizde;
hemen hemen pek çok konuda,soruna ve talebe dair içeriğinde bilgiler,yönlendirmeler ve örnekler barındıran konularımız mevcut.

son olarak,
Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte,lütfen,içeriğinde farazi gerçek dışı uydurma bilgiler olacak şekilde ve sonuçları görebilmek üzere de birkaç kayıt barındıracak haldeki örnek uygulamanızı konunuza dahile diniz.teşekkürler.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın Özdoğan,

konu takibiniz açısından,hatırlatma anlamında;
konunuz ile ilgili son gelişme ne durumdadır.

şüphesiz,işlemleriniz tamamlanmış ve sorununuzu çözmüş de olabilirsiniz.site içi aramalarınız neticesinde sitede yer alan konuları ve örnekleri incelemelerinizin sonucu ile bazı gelişimler elde etmiş de olabilirsiniz...bilgilendirmek ister misiniz lütfen.teşekkürler.

sayın Özdoğan,

güncelleme işlemlerine dair,
site arama sayfasında "güncelleme" ya da "güncelleme sorgusu" ifadelerini aratmak sureti ile edineceğiniz çeşitli içeriklerdeki konuları ve örneklerini inceleyiniz.

konu sahibinin zaman zarfında ayrıntılı geri dönüş bildirimleri olmaması nedeni ile,
(gerektiğinde konu sahibinin geri bildirim hakkı saklı kalmak üzere)

Cevaplanmış Sorular kategorisi içerisine taşınmıştır.