AccessTr.neT

Tam Versiyon: Kullanıcının kendi şifresini değiştirmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar. 

Programımda 15 yeni kullanıcı eklenmesi söz konusu bunun üzerine kullanıcıların birbririnin şifrelerini bilmesi istenilen bir şey değil. Bütün kullanıcıların şifresini ben admin olarak değiştiriyorum fakat kullanıcıların sadece kendi şifresini istediği zaman değişmesi daha doğru olacaktır. 

FRM_Admin adında bir form sayfası var. bu kalsın yeni bir form üzerinden oturumu açan kullanıcı sadece kendi şifresini değişsin 
örnek dosya ekte yardımlarınız için şimdiden tşk ederim.
sayın okumas,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın okumas,

sadece bilgilendirme olması ve naçizane tavsiye niteliğinde hatırlatma adına;

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

yukarıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizin ve içeriğindeki hususlara (özelikle,Türkçe karakter kullanımı ve BOŞLUK bırakarak tanımlamada bulunma) göre uygulamanızı yeniden düzenlemenizin,
ileride bu hususlardan kaynaklı sorunları da engellemenize imkan sağlaması söz konusu olacaktır kanısındayım.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Sevgili Atoz istemiş olduğum yardıma yönelik yapmış olduğunuz örnek sorunsuz çalışmaktadır. 
Teşekkür ederim

Ve ayrıca 3 ncü mesajda vermiş olduğunuz bilgilendirme çerçevesinde projemde gün ve gün değişiklikler yapmaktayım. 
Şimdilik iyi akşamlar.
sayın okumas,

konunuzun 3.mesajında tavsiye niteliğinde yer alan bağlantı;

özellikle,
Demirbaş Listesi tablosundaki gerek tablo adı ve gerekse de alan adlarına ve Ana Sayfa adlı formunuzdaki denetim adlarına yönelik olarak düşünülerek dahil edilmiştir.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Sevgili atoz bir kaç deneme yaptım. 
Tablo adı ve denetim adlarında yapacağım değişiklilik projemin başka sayfalarından veri çekiyorum çekingem şudur bu safhada isimleri değiştirdiğimde 
herhangi bir yerde bu ad ve ya kod bulunamıyor. gibi bir durumla karşılaşırsam korkusu.
Sayfalar: 1 2