AccessTr.neT

Tam Versiyon: İff Kodu İle Form Açıp Kapatmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
genel liste de veri girerken Görevsizlik-birleştirme seçildiği zaman fdevir formu açılıp buradaki kutucuğa nereye gönderildiği yazılıp uygulndığında notlar bölümüne " devir edildi", aciklama kısmınada metin0 a girilen yazıyı aktaracak şekilde uygulama yapmak istiyorum. ancak form açma kodunu iff bölümünün doğru kısmına yazıyorum hataveriyor, değere aktarmak istiyorum yine hata veriyor. bunu nasıl yapabilirim.
sayın hknct,

Alıntı:genel liste de veri girerken Görevsizlik-birleştirme seçildiği zaman fdevir formu açılıp

ifadenize yönelik olarak;

eklediğiniz örnek uygulama üzerinde fdevir adlı form yer almamaktadır.başka bir uygulama eklemiş olabilirsiniz,bir ihtimal.

tekrar kontrol ediniz.

son olarak;
lütfen,Site Kuralları sayfasında da yazdığı üzere,

hangi form,hangi denetim,hangi tablo,v.s... ile ilgili bir sorununuz / talebiniz mevcutsa,bunları açık açık ayrıntılı yazınız ki,katılımcıların da bunları arama durumlarına maruz kalmaksızın direkt çözüme odaklanmalarına imkan sağlayınız.teşekkürler.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın hknct,

naçizane tavsiye olması adına,bir hususa da dikkatinizi çekip bilgilendirmek isterim.

her bir yeni konunuza örnek uygulama eklerken,aynı isimle eklememeye özen gösteriniz.(daha önceki konularınızdaki gibi...)

her bir konuya ekleyeceğiniz uygulamanın adını:

1)

ister günün tarihine göre  iifsorunu_07022017.mdb gibi ve yine aynı konuda geliştirilmiş halde o konuya dair başka eklenecekler olursa yine  iifsorunu_07022017_a.mdb, iifsorunu_07022017_b.mdb gibi yazabilirsiniz.

2)

isterseniz de,iifsorunu.mdb gibi ve yine o konuda başka eklenecek olursa iifsorunu2.mdb,iifsorunu3.mdb gibi yazabilirsiniz.

böylece,olası muhtemel cevap bekleyen sorularınız mevcutsa,hangi uygulamanın hangi konu için olduğunu,katılımcılara kolaylık sağlama açısından rahat bir inceleme imkanı sağlarsınız.

(07/02/2017, 11:00)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın hknct,

Alıntı:genel liste de veri girerken Görevsizlik-birleştirme seçildiği zaman fdevir formu açılıp

ifadenize yönelik olarak;

eklediğiniz örnek uygulama üzerinde fdevir adlı form yer almamaktadır.başka bir uygulama eklemiş olabilirsiniz,bir ihtimal.

tekrar kontrol ediniz.

son olarak;
lütfen,Site Kuralları sayfasında da yazdığı üzere,

hangi form,hangi denetim,hangi tablo,v.s... ile ilgili bir sorununuz / talebiniz mevcutsa,bunları açık açık ayrıntılı yazınız ki,katılımcıların da bunları arama durumlarına maruz kalmaksızın direkt çözüme odaklanmalarına imkan sağlayınız.teşekkürler.

yanlış dosya göndermişim. şimdi doğru dosyayı ekledim.
sayın hknct,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

teşekkür ederim sayın atoz sorunum çözüldü