AccessTr.neT

Tam Versiyon: Forma Resim Eklemede Hata
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar öncelikle günaydın.

Yapmaya çalıştığım proje takip programında resim ekleme bölümüne gelmiştim sitedeki örnekleri de inceleyerek birşeyler yapmaya çalıştım fakat bir hatayla karşılaştım. Proje sorumluları kısmına resim eklemek istiyorum fakat ekle dediğim zaman hata veriyor. sil çalışıyor ama ekle çalışmıyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim...
sayın 1453asi,

sadece bilgilendirme olması ve naçizane tavsiye niteliğinde hatırlatma adına;

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

yukarıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizin ve içeriğindeki hususlara (özelikle,Türkçe karakter kullanımı ve BOŞLUK bırakarak tanımlamada bulunma) göre uygulamanızı yeniden düzenlemenizin,
ileride bu hususlardan kaynaklı sorunları da engellemenize imkan sağlaması söz konusu olacaktır kanısındayım.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Benim de aynı problemim var ekle butonuna basıldığınıda verdiği hata aşağıdaki resimde örneklenmiştir.

[Resim: 77R2YN.png]
sayın 1453asi,

öncelikle;
Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte,

lütfen;

Alıntı:bir hatayla karşılaştım. Proje sorumluları kısmına resim eklemek istiyorum fakat ekle dediğim zaman hata veriyor. 

ifadenizde bahsi geçen hatanın tam olarak ne olduğuna dair ayrıntılı yazmanız ya da olduğu esnadaki halini içeren ekran görüntüsünü dahil etmeniz daha yerinde olur.

böylece,
katılımcılara gerek fikir edinmelerine ve gerekse de çözüm önermelerine de imkan sağlamış olursunuz.teşekkürler.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın okumas,

siz de takdir edersiniz ki,
Site Kuralları sayfasında yazılı olduğu gibi,
lütfen başka konularda farklı hususlara dair sorular sormamaya gayret ediniz.

çünkü;
her ne kadar benzer gibi görünse de farklı anlamların olması da muhtemeldir.bu nedenle de,farklı konularda başka hususlara dair iç içe geçmiş konular olma olasılığı da söz konusu olabilir.

ayrıca;
hangi satırda bu hatayı verdiğini de yazınız veya bunun da ekran görüntüsünü dahile diniz.

böyle bir duruma mahal vermemek adına,lütfen,
YENİ KONU açmak sureti ile ve ayrıntılı açıklamalanın yanısıra hem bu ekran görüntüsünü hem de örnek uygulamanızı dahil ederek danışmanız daha yerinde olacaktır.teşekkürler.

son olarak;
kod sayfasında üst menüden DEBUG - COMPILE yapmak sureti ile geçersiz denetim veya alan adı kontrollerini yapınız.

sayın okumas,

site arama sayfasında

"User-defined type not defined" ya da "defined type" ifadesini aratmak sureti ile edineceğiniz konulardaki paylaşımları inceleyiniz,fikir vermesi adına.

Compile error:User-defined type not defined hatası alıyorum

yukarıda bunlardan biri yer almaktadır.

son olarak;
referanslarınızı da kontrol ediniz.

bu açıklama,sadece bilgilendirme amacı ile yapılmıştır.YENİ KONU açmanıza dair öneri hali hazırda geçerlidir.

Sayfalar: 1 2