AccessTr.neT

Tam Versiyon: Formdan Excelle Veri Aktarma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum.

Arkadaşlar bir proje takip programı yapmaya çalışıyorum hendi çapımda. Programda sizin yardımlarınızla belli bir seviyeye geldim. Yine sizin yardımınıza ihtiyaç duyduğum bir kısıma geldim. Programda bilgi adlı formda bilgileri giriyorum ve liste kutusunda gözüküyor listekutusunun hemen sağ üst tarafında bir arama kutusu var oradan armak isteğim kelimeye göre aramalar yapıyorum buraya kadar herşey çok iyi geliyor benim sorunum bundan sonra başlıyor. Arama kutusundan örneğin Antalya yazdım ve Antalya ili olan veriler sıralandı burada sıralanan verileri excel’e aktarmam gerekli. Bu konuda rapor olarak aktarmayı denedim tüm verileri aktardı sadece Antalya olanları değil. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar diiliyorum.
sayın 1453asi,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

NOT
excel'e düzgün bir görünümde göndermek isterseniz eğer,bunun için ŞABLON tasarım yapmak sureti ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın atoz112  ilginiz için teşekkür ederim ellerinize sağlık.
sayın 1453asi,

sadece bir bilgilendirme olması amacı ile,

Alıntı:NOT

excel'e düzgün bir görünümde göndermek isterseniz eğer,bunun için ŞABLON tasarım yapmak sureti ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

konunuzun ikinci mesajında,yukarıda yazılı öneriye yönelik olarak,

excele aktarma,  sutun başları ve hücre ayarları

yukarıda bağlantısı yazılı konunun 2.mesajındaki örnek uygulamayı inceleyebilirsiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın @atoz112  bilgi için teşekkürler. ilk yaptığımız şekilde daha yararlı olacağını düşünüyorum eğer ilerleyen zamanlarda fikir değiştirirsem aklımda bulunacak bu konuda. Teşekkür ederim.