AccessTr.neT

Tam Versiyon: Excelden Veri Alma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar,
Yapmak istediğim Excel dosyasındaki verileri eşleştirerek Stok Kartı tablosuna eklemek. Yani toplu ürün yüklemek. bunu tasarım bölümünde "Veri Al" şeklinde yapmak istemiyorum. Programın içinden bir komut düğmesiyle önce Excel dosyasını seçmek daha sonrada Excel sütün alanlarını stok kartı tablosunun alanlarıyla eşleştirmek ve eşleşen bu alanlara göre verileri yüklemek.

excel dosyaları değişebileceğinden (Sütün adları, Sütün sayıları) eşleştirme işlemini kullanıcının yapmasını istiyorum.

Biraz karışık, bilmiyorum bunu yapmak mümkünmü.
sayın estapan,

bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak;

Excel Den Veri Alma 2003

yukarıda bağlantısı yazılı konunuzda mevcut olan talebinizde bahsi geçen talep ile benzer olması gerekçesi ile (elbette,bu sizin için de geçerli ise ve onayladığınızda) bu konunuzun Cevaplanmış Sorular Kategorisi'ne taşınması ya da iptal edilmesi ve yukarıdaki hali hazırda olan konunuzdan devam edilmesi uygun görülmüştür.

elbette tercih ve takdir sizindir.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
(26/05/2017, 14:30)atoz112 yazdı: [ -> ]yukarıdaki hali hazırda olan konunuzdan devam edilmesi uygun görülmüştür.
konular benzer olduğu için taşıyabilirsiniz