AccessTr.neT

Tam Versiyon: Form Da Döngü İle Mail Gönderme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Selam Accesstr.net 

ben 20 yıllık Access kullanıcısıyım. kendi işlerimi kolaylaştırcak kolay tasarımlar yapıyorum.
fakat kod yazmayı öğrenemedim. alıntılardan birşeyler yapıyorum ama belli bir yerde takılıyorum.
basitce anlatmaya çalışıcam. buraya kadar geldiğim nokta alıntıdır. 
uyarladığım kod butona bastığımda çalışıyor fakat tam istediğim gibi değil.

bir formumuz var belli bir sürede yeniden sorgu yapıyor. 
tarih ve saati gelen satırı formun mail atmasını istiyorum. ve bu satırı evet/hayır olarak kaydetmesini bu sayede form sorgusuna göre 1kere mail atıcaktır. mailde konu, kime, bilgi, gizli bilgilerini kayıtdan almalı.

kayıtlı mail ve şifreyi özelden verebilirim.
Teşekkürler. iyi forumlar

bu şekilde örnek 2 adet mail gönderilmesini yapmak istiyorum
[Resim: do.php?imgf=149418984186711.bmp]
Merhaba,

Kod yapınıza göre hatalı kod yazmamak adına, 2 ve 5. sıra numaralı kayıtlar için gönderilecek örnek maili yazabilir misiniz?

MetinKutusu(strKriter As String) kodundaki cOunter olayı kafamı karıştırdı da.
sayın barcins şartta göre yani tarih ve saati geldiğinde ,mail gönderdikten sonra onay alanını kapatması gerekiyorki,bir daha göndermesin,tabi göndermeden önce de onayl alanı açık olanlar içinde araması gerekiyor.
(07/05/2017, 02:04)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Merhaba,

Kod yapınıza göre hatalı kod yazmamak adına, 2 ve 5. sıra numaralı kayıtlar için gönderilecek örnek maili yazabilir misiniz?

MetinKutusu(strKriter As String) kodundaki cOunter olayı kafamı karıştırdı da.

merhaba,
ulaşan mail görüntüsü bu şekilde. 

NO      CÝNSÝ                   BÝTÝÞ TARÝHÝ    ACIKLAMA/PLAKA  - EKÝPMANNO
______     ______________                 ______________    __________________________**************************************________________________

1.    EGZOS MUAYENESÝ         26.06.2017      06 ABC 3583     100000888
  2.    RANDEVU         06.04.2017      MÜÞTERÝ RANDEVUSU       
  3.    VÝZE            26.04.2017      kjdsf   
  4.    DFSD            25.04.2017      FGDGFD  
(07/05/2017, 11:12)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]sayın barcins şartta göre yani tarih ve saati geldiğinde ,mail gönderdikten sonra onay alanını kapatması gerekiyorki,bir daha göndermesin,tabi göndermeden önce de onayl alanı açık olanlar içinde araması gerekiyor.

merhaba,
tabloda manuel olarak işaretlersek
form sorgusunda mail gönderilenler gelmiyor.
sadece maili gönderdikten sonra bir komutla işaretirsek sorun çözülecektir.

tüm bütün kurguyu müdale etmeden ve biryere tıklamadan formun yapmasını istiyorum.
Merhaba.
- Tablodaki 4 kayda ait mail 4 farklı kişiye mi gidecek.
Sayfalar: 1 2