AccessTr.neT

Tam Versiyon: Üniversite Tercih Rehberi Hazırlamak İstiyorum.önerileriniz Neler Olabilir?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar  access de bir veritabanı hazırlamam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz ? +rep
"Örnekler" kategorisine konu açmışsınız. Eğer bir örnek ekleyecekseniz bu kategoriye konu açmalısınız. Konuyu "Sorular" kategorisine taşıyorum.

Siz bir şey eklememişsiniz ki yardım bekliyorsunuz. Önce yaptıklarınızı bir görelim, takıldığınız yer neresi ise sorunuzu örneklendirerek belirtin. Ayrıca Site Kurallarını okursanız memnun oluruz.
tmm ozmn bişeyler yaptıkdan sonra tekrar dönüş yaparım şimdiden teşekkürler
sayın kami08,

öncelikle;

Üniversite Taban Puanları

yukarıda bağlantısı yazılı konuyu ve örnek uygulamasını (kendi adıma olmak sureti ile,örneği inceleme imkanım ve zamanım olmaması gerekçesi ile sadece öneride bulunmak adına) incelemeniz,belki bir bakıma fikir edinmenize faydalı olabilir.

son olarak;

KONU BAŞLIĞI;
(içeriği itibarı ile),

"Access Veritabanı Tasarim 2 Dk Bakabilirmisiniz Acill" ifadesi yerine,
"Üniversite Tercih Rehberi hazırlamak istiyorum.önerileriniz neler olabilir?" ifadesi olarak değiştirilmesi uygun görülmüştür.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
sayın kami08,

konu takibiniz açısından,hatırlatma anlamında;
konunuz ile ilgili son gelişme ne durumdadır.

şüphesiz,işlemleriniz tamamlanmış ve sorununuzu çözmüş de olabilirsiniz.site içi aramalarınız neticesinde sitede yer alan konuları ve örnekleri incelemelerinizin sonucu ile bazı gelişimler elde etmiş de olabilirsiniz...bilgilendirmek ister misiniz lütfen.teşekkürler.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.