AccessTr.neT

Tam Versiyon: Access Sorguda Toplama İşlemi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

Çalışan kodunu girdiğimde O çalışanın kullanmış olduğu yedek parçalr ve o yedek parçalrın güncel stok bilgisini görmek istiyorum
Ancak çalışan kodunu girdiğimde tüm çalışanların toplam adetini vermektedir.
Yardımlarınızı rica ederim

@Tarih aralığı ile toplam yaptırabilir miyiz? Örneğin girdiğim tarih aralığındaki kullandığı yedek parçalar ve o anki güncel stok

Dosya ektedir

Onur
sayın onrask
istediğiniz bir bölümü yaptım örnek aşagıda,iki tarih aralığı için diğer örneklere bakabilirsin,ancak şunu demeden edemeyeceğim,eksikleriniz,çok fazla,başlamadan önce "ölümcül hatalar" başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederim
(12/06/2017, 14:28)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]sayın onrask
istediğiniz bir bölümü yaptım örnek aşagıda,iki tarih aralığı için diğer örneklere bakabilirsin,ancak şunu demeden edemeyeceğim,eksikleriniz,çok fazla,başlamadan önce "ölümcül hatalar" başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederim

Sn C*e*l*o*y*c*e

Öncelikle desteğiniz için çok teşekkür ederim. Ben anlatamamışta olabilirim.
Benim attığım orjinal dosyada "Stok Tüketim Karşılaştırma" reportuna tıklayınca çıkan box'a "444" yazdığımızda örneğin "aaa" parçası için

Güncel Stok:7
Tüketim:16 olarak çıkmalı...Bu toplamı başaramadım

Güncel stok:35
Tüketim:25 (bu rakamlar yanlış ve toplam stok'u/tüketimi vermekte

Saygılarımla
Merhaba,
Yardımlarınızı rica ederim
Saygılarımla

Güncel Stok:7
Tüketim:16 olarak çıkmalı...Bu toplamı başaramadım

Güncel stok:35
Tüketim:25 (bu rakamlar yanlış ve toplam stok'u/tüketimi vermekte
Merhaba, örneklerinizi lütfen Site Kurallarına uygun olarak ekleyiniz. 532 KB.'lik örneği 27,3 MB. olarak eklemişsiniz.

İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
(15/06/2017, 18:58)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Merhaba, örneklerinizi lütfen Site Kurallarına uygun olarak ekleyiniz. 532 KB.'lik örneği 27,3 MB. olarak eklemişsiniz.

İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.

Çok teşekkür ederim
Tam istediğim buyduImg-grin
Aslında zipleyerek gönderim yapmıştım dosyayı
Saygılarımla
Sayfalar: 1 2