AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açılan Buton Yapma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayın arkadaşlar;

bir form da butonlar ile ilgili bir çalışma yaptım. butonun üstüne gelince diğer butonlar açılıyor, alt butonlar açılıyor vs.vs. Ama butonun üstüne tıkladığımda hata veriyor. 

yapmak istediğim butona tıkladığımda yeni bir form açıp, main formuna da yüklendiğinde ki buton değerlerine geri gelmesi. 

yardımlarınız için şimdi den teşekkür ederim...
Merhaba örneği inceleyip geri bildirimde bulununuz. sorun odaklandığı nesneyi gizlemeye çalışmanızdan kaynaklanıyor. ve uyarıda diyorki başka bir yere odağı al bende gizliyeyim. bende form üstüne birtane metinkutusu yaptım ve ismine odak dedim. ölçülerini 0 yaptım
buton tetiklenince ilk baş odak bölümüne odaklanıyor sonra geri kalan kodlar devreye giriyor ve gizliyor açıyor vb.
(28/10/2017, 09:24)ozguryasin yazdı: [ -> ]Merhaba örneği inceleyip geri bildirimde bulununuz. sorun odaklandığı nesneyi gizlemeye çalışmanızdan kaynaklanıyor. ve uyarıda diyorki başka bir yere odağı al bende gizliyeyim. bende form üstüne birtane metinkutusu yaptım ve ismine odak dedim. ölçülerini 0 yaptım
buton tetiklenince ilk baş odak bölümüne odaklanıyor sonra geri kalan kodlar devreye giriyor ve gizliyor açıyor vb.

ozguryasin çok teşekkür ederim. elinize sağlık tam düşündüğüm gibi oldu.