AccessTr.neT

Tam Versiyon: Birbirine Bağlı Açılır Kutular
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar merhaba;
Yaklaşık bir senedir Access ile uğraşmadım, unutmuşum bazı şeyleri. J Çok uğraştım, bir türlü yapamadım.
MUSTERI_HAREKET_KAYDI formunda bulunan MALZEME KAYDI formundaki GRUP seçeneğinden ürün grubunu seçtikten sonra URUN kısmına o grubun ürünlerinin listelenmesi lazım. Listelenmeyi yaptım fakat seçim olmadı. Seçim oldu fakat hata verdi. Vs.
Bir türlü yapamadım.
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar
Dün örneğinize yaklaşık yarım saat baktım, inanın yardım etmek için ugraştım ama örneğiniz çok karışık geldiği için vazgeçtim,yani sıfırdan ben yazsam daha kolay gelirdi bana,o yüzden bıraktım Img-grin
demem o ki birz daha sadeleştirmalisin veya biraz daha örnekleri kurcalayıp,tablo ve form yapılarını ögrenmelisin
Merhaba,

Veri sayfası görünümündeki alt formda yapılabilecek bu. İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
Merhaba;
Sayın @ozanakkaya teşekkür ederim. Güzel olmuş. Çözmeye çalışıyorum.
Sayın @ozanakkaya ufak bir sorun var. URUN_ diye bir alan var. Birde URUN var. URUN alanını gizleyince odağı ürün denetimine taşıyamıyor hatası veriyor.
Sayfalar: 1 2