AccessTr.neT

Tam Versiyon: Excele Aktarırken Yeni Türk Lirası Simgesinin Soru Işareti Olarak Gözükmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba ekteki dosyadaki frm_malzemeler formu üzerinde yer alan Tedarik Kaydı düğmesi ile srg_tedarikkaydi_son sorgusunu Excel e aktarırken Tedari fiyatı alanında yer alan yeni türk lirası simgesi excelde soru işareti olarak gözüküyor. Soru işaretinin yeni türk lirası simgesi veya "TL" olarak gözükmesi için ne yapmalıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
ozan bey gönderdiğiniz dosyayı inceledim sanırım burda Tedarik Kaydı butonuna bastıktan sonra C sürücü içerisinde yeni bir Excel dosyası açılarak kayıtlar oraya aktalırıp gösteriliyor. C sürücü veya herhangi bir sürücüye yeni bir dosya açılmadan bu işlemin yapılması mümkün değil mi?
Kusura bakmayın. Excele aktarırken Excel belgesinin olmaması konusunda ne demek istediğinizi anlamadım.
Yani Tedarik Kaydi butonuna bastigimda C veya diger suruculere kaydedilmeden soru isareti yerine yeni turk lirasi simgesi veya TL olacak sekilde ecxelde acilsin demek istemistim.
wb.Close False  ile xls.Quit kodlarını siliniz.
Sayfalar: 1 2