AccessTr.neT

Tam Versiyon: Listeden Seçilenlerin Yazdırılması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar sipariş kapatma listesi formunda kullanmak istediğim seçilen siparişlerin etiketini yazdırma butonundaki kod hata veriyor bu konu da çok acil yardımlarınızı bekliyorum kontrol için formu yükledim şimdiden yardımlar için teşekkürler. 
lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum.
merhaba

rpr_etiket veri kaynağını güncelleyiniz.
SELECT Tbl_Siparisler.sip_id, Tbl_Siparisler.Sipno, Tbl_Siparisler.Firmakodu, Tbl_Siparisler.Firmaadi, Tbl_Siparisler.Carikod, Tbl_Siparisler.Adi, Tbl_Siparisler.Soyadi, Tbl_Siparisler.Satici, Tbl_Siparisler.Siparis_Tarihi, Tbl_Siparisler.Siparis_Saati, Tbl_Siparisler.Termin_Tarihi, Tbl_Siparisler.Giris_Tarihi, Tbl_Siparisler.Giris_Saati, Tbl_Siparisler.Faturano, Tbl_Siparisler.Durum, Tbl_Siparisler.Sipturu, Tbl_Siparisler.Mail1, Tbl_Siparisdetay.sipd_id, Tbl_Siparisdetay.Stokkodu, Tbl_Siparisdetay.Urunadi, Tbl_Siparisdetay.Renk, Tbl_Siparisdetay.Birim, Tbl_Siparisdetay.Miktar, Tbl_Siparisdetay.En, Tbl_Siparisdetay.Boy, Tbl_Siparisdetay.Oygu, Tbl_Siparisdetay.Zincir, Tbl_Siparisdetay.Kasa, Tbl_Siparisdetay.Mekanizma, Tbl_Siparisdetay.Aciklama, Tbl_Siparisdetay.[Not], Tbl_Siparisdetay.urn_id
FROM Tbl_Siparisler INNER JOIN Tbl_Siparisdetay ON Tbl_Siparisler.sip_id = Tbl_Siparisdetay.sip_id
WHERE (((Tbl_Siparisler.Sipturu)="Perde"));
hata nedir derseniz raporunuzun veri kaynağında iki adet siparis_id alanı olması.
elinize sağlık sorun çözüldü.