AccessTr.neT

Tam Versiyon: Hata Mesajı 3346
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar,

Aşağıdaki kod dizilimi için "Sorgu değerleri ile hedef alanların sayısı aynı değil" hatası alıyorum. Halbuki alan sayıları eşit görünüyor dizilimde. Yani 7 tane alanım var. Nasıl çözebilirim? Tşk.

Kod:

Kod:
DoCmd.RunSQL "INSERT INTO T13_teklif_icerik( [sira_no], [urun_kodu], [urun_k_tanimi], [urun_b_fiyati], [adet], [toplam_fiyat], [para_birimi], Kimlik ) SELECT T13_teklif_icerik.[sira_no, urun_kodu, urun_k_tanimi, urun_b_fiyati, adet, toplam_fiyat, para_birimi], " & Me.Kimlik & " FROM T13_teklif_icerik WHERE (((T13_teklif_icerik.Kimlik)= " & AccessTr_EskiKimlik & "));"

Merhaba, sorguda select kısmında sira_no nun önünde köşeli parantez var, bunun kapanışı para_birimi'nin sağında. Bu kısmı tek bir alan olarak görüyor. select kısmındaki köşeli parantezleri kaldırın.
(31/08/2018, 15:48)ozanakkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, sorguda select kısmında sira_no nun önünde köşeli parantez var, bunun kapanışı para_birimi'nin sağında. Bu kısmı tek bir alan olarak görüyor. select kısmındaki köşeli parantezleri kaldırın.

Evet, hata mesajı problemi çözüldü.