AccessTr.neT

Tam Versiyon: İki Alandaki Veri Farkı Bulma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
ekteki tbl_kisiler tablosunda adisoyadi ve adsoyad alanında iki alan var. 1 ve 3 id ye ait kişiler farklı isimlere sahipler 
 1 ve 3  kişilere ait isim farkını nasıl bulabilirim saygılar
Örnek uygulamanızın düzenlenmiş hali ektedir. Formu açıp farkları bul butonuna tıklayınız.
(09/10/2018, 23:28)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Formu açıp farkları bul butonuna tıklayın
Sn Ozan Bey
Sorguda farkı bulmak ve üzerinde düzenleme yapmak istiyorum. Formda da olabiliyorsa oda olabilir.Teşekkür ederim
(10/10/2018, 00:17)access acemisi yazdı: [ -> ]Sorguda farkı bulmak ve üzerinde düzenleme yapmak istiyorum. Formda da olabiliyorsa oda olabilir.Teşekkür ederim

Mesajınızdan birşey anlamadım malesef. Örneği incelediniz mi acaba??
(10/10/2018, 00:51)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Örneği incelediniz mi acaba??
sn ozanakkaya örnek uygulamanızı inceledim. teşekür ederim 
Formda o iki kişinin ismini görüyorum. Bunu düzeltmek için ne yapıyorum. id lere bakıp tabloya gidiyor ve oradan isimleri düzeltiyorum. İsterdim ki aynı formda bu iki kişiye ait adisyadi ve adsoyad alanlarını görebileyim ve tabloya gitmeden orada farkli ismi düzeltebileyim. Saygılar
(10/10/2018, 12:28)access acemisi yazdı: [ -> ]
(10/10/2018, 00:51)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Örneği incelediniz mi acaba??
sn ozanakkaya örnek uygulamanızı inceledim. teşekür ederim 
Formda o iki kişinin ismini görüyorum. Bunu düzeltmek için ne yapıyorum. id lere bakıp tabloya gidiyor ve oradan isimleri düzeltiyorum. İsterdim ki aynı formda bu iki kişiye ait adisyadi ve adsoyad alanlarını görebileyim ve tabloya gitmeden orada farkli ismi düzeltebileyim. Saygılar

Ozan Bey'in çalışmasını ekteki gibi güncelledim.
Olumlu/olumsuz geri dönüşünüzü rica ederim.
Sayfalar: 1 2