AccessTr.neT

Tam Versiyon: Prim Tablosu Hk.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Merhabalar arkadaşlar. Bir nakliye şirketinden çalışıyorum bizde çalışan şoförler her yaptıkları sefer başına prim alıyorlar ama bu prim gidilen yere göre değişmekte.. Ben bunları Excel de tabloya dolduruyorum ama çok zamanımı alıyor. Seferleri muhasebe programından aylık olarak çekiyorum şoför bazında gidilen yeri seçip kaç sefer yapmışsa tabloya yazıyorum. Bunu daha kolaylaştırmak istiyorum Access de bunu yapabilecek arkadaşlar yapabilirmi benim için? Teşekkür ediyorum..
Program hakkında biraz daha açıklama yaparsanız ben yardımcı olmak isterim. Örnek Excel çalışmanızın verileri azaltılmış veya sahte veriler girilmiş halini  ekleyerek başlayabilirsiniz.
(13/11/2018, 11:11)mehmetdemiral yazdı: [ -> ]Program hakkında biraz daha açıklama yaparsanız ben yardımcı olmak isterim. Örnek Excel çalışmanızın verileri azaltılmış veya sahte veriler girilmiş halini  ekleyerek başlayabilirsiniz.

teşekkür ederim tabloyu ekliyorum..
(13/11/2018, 11:28)ygocmen yazdı: [ -> ]
(13/11/2018, 11:11)mehmetdemiral yazdı: [ -> ]Program hakkında biraz daha açıklama yaparsanız ben yardımcı olmak isterim. Örnek Excel çalışmanızın verileri azaltılmış veya sahte veriler girilmiş halini  ekleyerek başlayabilirsiniz.

teşekkür ederim tabloyu ekliyorum..

http://s3.dosya.tc/server18/6jpfnn/Ornek.xlsx.html

dosyayı buraya eklemeyedim buradan indirebilirsiniz?

çok teşekkür ediyorum benim büyük bir sıkıntıdan kurtaracaksınız
(13/11/2018, 11:04)ygocmen yazdı: [ -> ]Seferleri muhasebe programından aylık olarak çekiyorum şoför bazında gidilen yeri seçip kaç sefer yapmışsa tabloya yazıyorum. Bunu daha kolaylaştırmak istiyorum
sayın ygocmen dilerim işinize yarar
(16/11/2018, 23:08)haliliyas yazdı: [ -> ]
(13/11/2018, 11:04)ygocmen yazdı: [ -> ]Seferleri muhasebe programından aylık olarak çekiyorum şoför bazında gidilen yeri seçip kaç sefer yapmışsa tabloya yazıyorum. Bunu daha kolaylaştırmak istiyorum
sayın ygocmen dilerim işinize yarar

Halil bey elinize sağlık. Bu benim düşündüğüm yeni bir projede çok işime yarayacak. Anlamadığım bir ilişki türünü sormak istiyorum.Örneğinizdeki Tablo ilişkilerinde üstteki ilişki türünün mantığını ve niçin ve nasıl yapıldığını açıklayabilirmisiniz.Yada bunu anlatan bir konunun linkini atabilirmisiniz. ( MSysNavPaneGroupCategories ile MSysNavPaneGroups Arasındaki ilişkiyi nasıl yaratıldığını ben kavrayamadım ilk defa görüyorum.) Teşekkürler.

[Resim: do.php?imgf=154243516781551.jpg]
Sayfalar: 1 2 3 4 5