AccessTr.neT

Tam Versiyon: Yeni Gif
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
açılan formda eklediğim yeni bir özelliğin yanına " yeni gifi"  eklemek istiyorum nasıl yapabilirim.
(15/11/2018, 12:21)oosmaner yazdı: [ -> ]açılan formda eklediğim yeni bir özelliğin yanına " yeni gifi"  eklemek istiyorum nasıl yapabilirim.

Resim ekle butonu ile istediğiniz resmi formunuza ekleyebilirsiniz. Soruyu yanlış mı anladım acaba?
(15/11/2018, 15:27)notrino yazdı: [ -> ]
(15/11/2018, 12:21)oosmaner yazdı: [ -> ]açılan formda eklediğim yeni bir özelliğin yanına " yeni gifi"  eklemek istiyorum nasıl yapabilirim.

Resim ekle butonu ile istediğiniz resmi formunuza ekleyebilirsiniz. Soruyu yanlış mı anladım acaba?

resim olarak değil.. Hareketli "yeni " gifi ekleyeceğim..
(15/11/2018, 15:27)notrino yazdı: [ -> ]

resim olarak değil.. Hareketli "yeni " gifi ekleyeceğim..
Formunuza bir adet web browser ekleyin. Bunun bağlantısını ilgili gif dosyanıza yapın. Hepsi bu..
İnceleyiniz...
Sayfalar: 1 2