AccessTr.neT

Tam Versiyon: Listedeki Kayıt Çift Tıklandığında İlgili Form Boş Geliyor.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar F_04_TekliflerListesi formunda listedeki kayıtta çift tıkladığımda F_01_TeklifGiris formunda ilgili kaydın içeriğini görmek istiyorum. Fakat form alanları boş olarak ekrana geliyor, kaydın bilgilerini formda göremiyorum.
arama hangi alana göre olacak kimliğe göre mi teklifnoya göre mi?
anladığım kadarı ile 2 sorun var 
1- liste kutusunun ilişkili alanı=1 yazıyor, ama eğer teklifnoya göre açılacaksa liste kutusunun ilişkili alanı=4 olmalı
2- teklifgiriş yüklenirken olayı, formun yeni kayıtla açılmasına neden oluyor
(16/12/2018, 23:44)haliliyas yazdı: [ -> ]1- liste kutusunun ilişkili alanı=1 yazıyor, ama eğer teklifnoya göre açılacaksa liste kutusunun ilişkili alanı=4 olmalı
liste kutusu ilişkisi=4 yapıldı
moduldeki formaclist türü "integer"dı, "long"  yapıldı

(16/12/2018, 23:44)haliliyas yazdı: [ -> ]2- teklifgiriş yüklenirken olayı, formun yeni kayıtla açılmasına neden oluyor 
teklif giriş formunun yüklenirken olayına "formaclist"<>0 koduna göre eğer liste kutusuyla açılmışsa yeni kayıt açma belirtilen kayda git kodu eklendi
form kapatılınca tekrar  "formaclist"=0 yapıldı
(17/12/2018, 14:02)haliliyas yazdı: [ -> ]
(16/12/2018, 23:44)haliliyas yazdı: [ -> ]1- liste kutusunun ilişkili alanı=1 yazıyor, ama eğer teklifnoya göre açılacaksa liste kutusunun ilişkili alanı=4 olmalı
liste kutusu ilişkisi=4 yapıldı
moduldeki formaclist türü "integer"dı, "long"  yapıldı

(16/12/2018, 23:44)haliliyas yazdı: [ -> ]2- teklifgiriş yüklenirken olayı, formun yeni kayıtla açılmasına neden oluyor 
teklif giriş formunun yüklenirken olayına "formaclist"<>0 koduna göre eğer liste kutusuyla açılmışsa yeni kayıt açma belirtilen kayda git kodu eklendi
form kapatılınca tekrar  "formaclist"=0 yapıldı

Teşekkür ederim Halil bey, aynen uyguladım sorunsuz çalıştı.