AccessTr.neT

Tam Versiyon: Vba Koduyla Üretilen Forma Otomatik Numara Vermede Alan Güncelleştirilemiyor Hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar
F_05_SiparişGiriş formunda firma seçimi yapıldığında verilen sipariş numarasında hata alıyorum aşağıdaki Vba penceresindeki kod F_01_TeklifGiriş Formunda hatasız çalışarak Teklif numarası üretiyor. Fakat bu formda hata alıyorum. Nasıl çözüm üretebilirim, Teşekkürler
[Resim: do.php?imgf=154514639607331.jpg]
[Resim: do.php?imgf=154514639641732.jpg]
galiba hata numara vermeden kaynaklanmıyor açılır kutudan firma ünvanı/kodu seçtiğinizde firmalara yeniden aynı kaydı eklemeye çalışıyor
formu silip sorgudan bağımsız siparişler tablosuna bağlı yeni bir form oluşturdum dilerim işinize yarar.
(18/12/2018, 22:01)haliliyas yazdı: [ -> ]galiba hata numara vermeden kaynaklanmıyor açılır kutudan firma ünvanı/kodu seçtiğinizde firmalara yeniden aynı kaydı eklemeye çalışıyor
formu silip sorgudan bağımsız siparişler tablosuna bağlı yeni bir form oluşturdum dilerim işinize yarar.

Satırı slip tekrar kodu date() şeklinde yazdım dediğiniz gibi sildi fakat bu hatayı almaya devam ediyorum.Formdaki sipariş tarihi Alanıda #Ad? şeklinde .

[Resim: do.php?imgf=154519817688481.jpg]
[Resim: do.php?imgf=154519817716592.jpg]
açıkçası sorunun kaynağını bulamadın sizin son gönderdiğiniz örnek çalışma bende bahsettiğiniz 2 hatayı da göstermedi 2side düzgün çalıştı
(19/12/2018, 10:43)haliliyas yazdı: [ -> ]açıkçası sorunun kaynağını bulamadın sizin son gönderdiğiniz örnek çalışma bende bahsettiğiniz 2 hatayı da göstermedi 2side düzgün çalıştı

Bendeki kopyada teklif girişde bozulmuş halil bey. Her iki formda da aynı sorun var. Aynı hataları alıyorum.
Accessten kaynaklanan bir sorun olmasın?
yeniden temiz bir kurulum yapabilir misiniz?
Sayfalar: 1 2