AccessTr.neT

Tam Versiyon: Zamanlı Mail Gönderimi Hk.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar merhaba mail fonksiyonları ile ilgili konu geçmiş zamanlarda çoğunlukla açıldı fakat benim istediğim şekilde site içinde araştırmam sonrasında çözüm bulamadığım içinden çıkamadığım konu belirlediğim zaman geldiğinde ofis mailini(exchane) kullanarak ilgili zamanda otomatik mail göndermesiydi. Bu konu ile ilgili aktif çalışan mail uygulamam ekte sadece belirleyeceğim zamanda gönderimi konusunda yardım/desteğinizi her zamanki duyarlılığınız ile rica ederim. Şimdiden teşekkürler.
sayın @serkan1985 gönderme zamanı neye göre belirlenecek? yani herhangi bir veritabanında belirlenecek zaman göre mi , 3 saat sonra gönder
2 gün kala gönder?
Halil bey örnek hergün 11:00 de gibi sadece fii tarihinde değil hergün saat 11:00 de gönderecek şekilde daha faydalı olur çünkü hazırlamaya çalışacağım formlarda örneği dikkate alabilirim.
sayın @serkan1985 kendi denemelerimde mail yollamada sorun çıkarmadı
ama referanslara outlooku eklemelisiniz bendeki outlook 16 …  olduğundan onu ekledim referansları kontrol edin missing yazan yere kendi outlookunuzu eklersiniz
 mail gönderme kodunu form zamanlayıcıya yönlendirdim
zamanlayıcı her 30 saniyede bir saati kontrol edip saat 11:00 ise mail yolluyor
dilerim işinize yarar
Halil bey emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Çok güzel bir işlev oldu desteğinizden dolayı çok teşekkürler. +rep +rep
Peki hocam tabloda bulunan tarihe göre 2 gün öncesinden gönderebilir miyiz ?
Sayfalar: 1 2