AccessTr.neT

Tam Versiyon: Formdaki Butonlara İlişkisiz Tablodaki Ürünleri Atama Nasıl Yapılır.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Merhabalar
T_03_UrunListesinde tanımlı ürünleri, ilişkisiz F_04_AdisyonFisi Formundaki butonlara Resimde gösterdiğim gibi bir bir atamak istiyorum.Nasıl Yapabilirim.Herkese iyi sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.Teşekkürler.

[Resim: do.php?imgf=154625664713311.jpg]
veritabanındaki isimleri butona ad olarak mı atayacaksınız
yoksa butona bastığımızda butonla ayna ada sahip kayıttaki fiyatı mı alacak
(31/12/2018, 14:55)haliliyas yazdı: [ -> ]veritabanındaki isimleri butona ad olarak mı atayacaksınız
yoksa butona bastığımızda butonla ayna ada sahip kayıttaki fiyatı mı alacak

ürünün adını ve fiyatını alacak ve hemenyandaki altformdaki satıra 1 adet olarak aktarılacak halil bey. ( Bu alt formu normalde liste kutusu şekline çevirmek istiyorum kayıt gezinti tuşları vs olsun istemiyorum bu yüzden bu sorunun yanıtını aldıktan sonra bununla ilgili konu açacağım.)
(31/12/2018, 15:13)ozanakkaya yazdı: [ -> ]
(31/12/2018, 14:45)Oğuz Türkyılmaz yazdı: [ -> ]T_03_UrunListesinde tanımlı ürünleri, ilişkisiz F_04_AdisyonFisi Formundaki butonlara Resimde gösterdiğim gibi bir bir atamak istiyorum

Şu haliyle bir bir atayamazsınız. Çünkü bahsettiğiniz tabloda bir tane kayıt var.

ozan bey liste çok uzun hepsini sırayla yapacağım şu an o bir kaydı resimdeki yerine atama yapmayı öğrenince diğerlerini exelden tabloya alıp halledeceğim.Teşekkür ederim.
daha önce kullandığımız 
Me.ActiveControl.Caption 
özelliği butonda çalışıyor
(31/12/2018, 15:32)haliliyas yazdı: [ -> ]daha önce kullandığımız 
Me.ActiveControl.Caption 
özelliği butonda çalışıyor

Halil bey ben bağlantı kuramadım özür dilerim seçilen form üzerindeki hücrenin formatını değiştirmek yani butonu tıkladığımızda, butonun formatını yani ismini yada değerini, biçimini vs değiştirmek tamam ama sonraki aşamayı yani ilgili değerleri aktarmayı bu özellikle nasıl halledeceğiz onu çözemedim.Özür.
Sayfalar: 1 2 3 4 5