AccessTr.neT

Tam Versiyon: İki Tarih Arası Veri Sayma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İki Tarih Arası veri sayma:
Aşağıda yazılan kodlara ANA TABLO’ da bulunan ALINDIGI TARİH alanına göre form üzerinde [Tar1]>=   [Tar2]<=  oluşturulan ilişkisiz metinlere tarihler girilince bu tarihler arasındaki aşağıdaki değerleri nasıl alabilirimi.Bu formüle nasıl ekleme yapılabilir.

Private Sub Komut120_Click()
DoCmd.DoMenuItem acFormBar, acRecordsMenu, acSaveRecord, , acMenuVer70
Me.Metin113 = DCount("*", "ANA TABLO", "DURUMU='ARANIYOR' ")
Me.Metin98 = DCount("*", "ANA TABLO", "DURUMU='DİĞER EKİP YAKALADI' ")
Me.Metin96 = DCount("*", "ANA TABLO", "DURUMU='RAPOR / DÜŞÜM' ")
Me.Metin94 = DCount("*", "ANA TABLO", "DURUMU='DÜŞÜM' ")
Me.Metin92 = DCount("*", "ANA TABLO", "DURUMU='RAPOR' ")
Me.Metin90 = DCount("*", "ANA TABLO", "DURUMU='YAKALANDI' ")
Me.Metin100 = DCount("DURUMU", "ANA TABLO")
End Sub
Merhaba, içerisinde şahıslara ait gerçek veri olmayan örnek uygulama ekleyin. Bu işlem hangi formda yapılacak belirtin. Örneğin üzerinden düzenlemeye çalışalım.
iş yerinde yükleme yapamadım sörver izin vermiyor onun için böyle yazmıştım.Fom önemli değil çünkü butona bağlı bir olay tablo adınıda yazmıştım.
Form önemli olmayabilir, ancak uygulamanızı görüp tablonuzun incelenmesi lazım. Örneği neden yükleyemediğinizi anlamadım.
(24/01/2019, 14:41)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Form önemli olmayabilir, ancak uygulamanızı görüp tablonuzun incelenmesi lazım. Örneği neden yükleyemediğinizi anlamadım.
Öncelikle, Yapılmaması Gereken Ölümcül HatalarURL'ye Git konusunu MUTLAKA inceleyiniz. Örneğinizin düzenlenmiş hali ektedir.
Sayfalar: 1 2