AccessTr.neT

Tam Versiyon: Excel Kargo Takip Uygulamasi Yardim
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yapmis oldugum Excel calismamda bu kisimda takildim ayni calisma kitabindaki iki sayfadaki veri dosyasini karsilastirip 3. sayfaya eklemek bununla ilgili gerekli aciklama ve exceli ornek olarak ekledim aciklamalar kisminda detaylari var yardimci olursaniz sevinirim
yardimci olabilecek yokmu
dosyanızı inceledim. sadece istediklerinizi yazmışsınız. Sitemizden (bizden) ne gibi bir yardım istiyorsunuz? 
Önerim: önce sitemizdeki örnekleri ve cevaplanmış soruları inceleyin. Belli konularda bilgi edinin, kafanızda bu edindiğiniz bilgiye göre proje oluşturun. takıldığınız yerde yardımcı olalım.
sayfalarda kullanabilecegim formul nedir 

cikti icin kullanabilecegim Vba kodu nedir  yani en azindan yol gosterseniz bende burda bir kismini tamamlayabilirim  bilgim yetersiz kaldi kapsamli bir programin bir parcasi sadece bu kisim
ornek dosyayi ekledim ki daha cabuk cozum bulabiliriz dusuncesinde
iki sayfadaki veriyi nasil karsilastirip 3. sayfaya ekleyebilirim asil sorun suan icin bu bir cok ornek denedim ama ayarliyamadim bir hatam var ama cozemedim
cozum saglanmistir konu kapanabilir