AccessTr.neT

Tam Versiyon: Araç Takip Programı Yardım!!!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Hocalarım dostlarım acil yardımınıza ihtiyacım var sorun şu üstadlarım.
-Elimde var olan Araç takip programına yine sanırım Mecnun Hocamın yazmış olduğu araç takip programını ekleme yaptım.
-Dün bilgisayarımda Microsoft Office 2016 yüklüyken hiçbir sorun olmadan çalışıyordu.
-Bugün mecburiyetten Microsoft Office 2019 yüklemek zorunda kaldım.
-Programın hata verdiği kısmı resim olarak da ekleyeceğim fakat açıklayım yine de..
-Programın herşeyi çalışıyor fakat Resimdeki göreceğiniz Sigorta+Bakım Butonuna basınca.
-Karşımıza birekran geliyor  Sadece burda hata veren buton ANAFORM YAZAN BUTON diğerleri sıkıntısız çalışıyor.
-Mecnun Hocamın programını sade olarak çalıştırıyorum buraya eklemediğim orjinal hali sıkıntısız hepsi çalışıyor.

-Acaba sorun ne olabilir çözebilecek arkadaşım varmıdır? (NOT : PROGRAM OFFİCE 2016 VE ALTINDA ÇALIŞIYOR.)
-Yardım edecek arkadaş benim şuan kullandığım pc ye bağlanması lazım yada kendinde de 2019 kurulu olması lazım.

[Resim: do.php?img=9103]
Uygulamanızda "Anaform" adında sorgu yok. DoCmd.OpenQuery "Anaform" kodu ile sorgu açtırmaya çalışıyorsunuz.
Hocam özelden Team kullanıcı ID ve şifre attım ama
Ozan Hocamın da yardımıyla sorun çözülmüştür. Kendisinin nezdine herkese teşekkür ederim.
https://accesstr.net/konu-yapilmamasi-ge...talar.html

4. Formda bulunan denetimlerde, metin kutusunun denetim kaynağı "adisoyadi" ise metin kutusunun adı "mtn_adisoyadi", açılan kutunun denetim kaynağı "turler" ise, açılan kutu adı "acl_turler" şeklinde değiştirilmeli
Ozan hocamın da dediği gibi işlem çözüldü Lol
Sayfalar: 1 2