AccessTr.neT

Tam Versiyon: Rapor Sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Sayın hocalarım
göndermiş olduğum Access prg
frm_uyegenel  form 'da 
taksit tablosunu önizle butonuna bastığımda
rpr_yenıvesonsırarapor un
sorgusu olan =srguyeteksorgyazdır  gidip 
raporu getiriyor
fakat  frm_uyegenel  form 'da 
not alanı olan kısımın tümünü 
rpr_yenıvesonsırarapor raporda göstermiyor
sorgusu olan =srguyeteksorgyazdır sorgusu
inceledğimde 
srguyeteksorgyazdır sorgusunun tablosu  tbluyeodemetablosu nun  not alanında verileri yarısını getirdiği 
görülmektedir
bu sorun daha önceden de var mıydı tür dönüşümünden sonra mı çıktı?
raporlardaki not alanını silip tekrar eklemeyi dener misiniz?
Not: sorgu kriterlerini düzeltmeniz gerekebilir
yüklediğiniz dosyada sorgular [Forms]![FRM_ANAMENU]![frm_UYEGENEL].[Form]![KIMID] ile ilişkili dosyanızda böyle bir form yok
(11/10/2019, 18:52)berduş yazdı: [ -> ]bu sorun daha önceden de var mıydı tür dönüşümünden sonra mı çıktı?
yüklediğiniz dosyada sorgular [Forms]![FRM_ANAMENU]![frm_UYEGENEL].[Form]![KIMID] ile ilişkili dosyanızda böyle bir form yok
Sayın Hocam önceden böyle hiç denemedim siz beni uyardıktan sonra denedim,raporlardaki not alanını silip tekrar eklemeyi dener misiniz?Denedim aynısı oldu, [Forms]![FRM_ANAMENU]![frm_UYEGENEL].[Form]![KIMID] ile ilişkili dosyanızda böyle bir form yok=doğrudur hocam fazla karmaşık olmasın diye ![FRM_ANAMENU] sildim sorgudan silmeyi unutmuşum 
tekrar yüklüyorum
(11/10/2019, 18:52)berduş yazdı: [ -> ]bu sorun daha önceden de var mıydı tür dönüşümünden sonra mı çıktı?
Sayın berduş hocam
Not: sorgu kriterlerini düzeltmeniz gerekebilir:
dediğinizi yaptım ve oldu istediğimden daha güzel oldu
Hakkınızı helal edin.
sorunununuz çözüldü mü)
(13/10/2019, 02:22)berduş yazdı: [ -> ]sorunununuz çözüldü mü)
evet sorun cozuldu
Sayfalar: 1 2