AccessTr.neT

Tam Versiyon: "yeni Kayıt" Dediğimde İl Ve İlçeler Aynı Kalıyor.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[attachment=30689][attachment=30691][attachment=30690][attachment=30689]Merhaba..
Access konusunda yeni doğan cocuktan farkım yoktur. Bir ufak Form yaptım kendi işim gereği fakat izlediğim videolardan yola çıkarak ugrastığım basit bir form.
Sıkıntı şu: Alıcının tüm gerekli bilgisini giriyorum, başka bir siparişe gectiğimde il ve ilçe bir önceki alıcının il ve ilçesi olarak kalıyor. hepsini tek tek düzenliyorum ve formda geriye dogru gezinti yaptıgımda bu il ve ilçe açılır kutusunda en son hangi ili girdiysem o bütün kayıtları geri bozuyor.

Rar dosyasını ekliyeceğim, benim sizden ricam bana bunu düzeltip tekrar eklerseniz inanın çok mutlu olacağım. inanın 3 aydır bu konuyu arastırıyorum bir çözüm bulan cıkmadı. Kod bilgim olmadığı için kendimde yapamıyorum. Benim için çok zor sizin için çok basit bir olay diye düşündüm.
örneg iceleyip geliştirebilirsiniz.
(13/10/2019, 15:42)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]örneg iceleyip geliştirebilirsiniz.
Siz nasıl güzel bir insansınız.
İnanın nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Çok sağolun, minnettarım.
Bu sizin güzelliğiniz.Ben Teşekkür ederim.