AccessTr.neT

Tam Versiyon: Evci Listesi Hazırlama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar;
vereceğim ekli dosyada-başla komutu ardından-evci izin giriş-formunu tıklayınca;
* Yapılmak istenen; gidiş, dönüş tarihi ve blok seçildikten sonra Açılan Kutu0 aracılığıyla tarihlerin atanacağı kişiler seçilip kayıt yapılmak isteniyor.
        *tarihler sabit değil-öğrenciye göre değişiyor. Dolayısı ile tarih değiştiğinde yeni kaydın kendiliğinden oluşması ve oluşan kayıtların listesi liste kutusuna düşmesi gerekli. Kayıt seçici ile yeni kayda geçme-geri gelme karmaşaya sebep oluyor.

*Bu kayıtlar yoklama listesinde öğrencinin karşısına gelmeli-mesela 1.11.2019-3.11.2019 tarihinde evci olan öğrenci düşünelim; yoklama listesinde 1-3.11.2019 tarihli yoklama listelerinde  öğrencinin karşısına not olarak gelmeli.
        * Bloklara göre öğrenci adı soyadı, okul no, evci izintarihleri raporu alınabilmeli.
        * Bloksuz aynı tarihlerde gidiş ve dönüş yapanların okul numaralarının aralarında virgül olacak şekilde rapor alabilmeliyim.
Cevap alamadım. Lakin başka bir form sitesinde arkadaşlar yardımcı oldu. Teşekkürler.
Ben de pansiyon ile ilgili program hazırlamaya çalışyıorum. Aynı zamanda Access öğrenmek istiyorum. Programınızı tamaladıysanız incelemek istiyorum.